Bonusy w ofercie legalnych bukmacherów – który da nam najwięcej?

Odkąd tylko istnieje polski rynek bukmacherski, operatorzy prowadzący na nim działalność rywalizują ze sobą o klienta. Nie zmieniło się to na przestrzeni lat, zarówno wtedy, gdy ich oferta trafiła do Internetu (obecnie to ten kanał jest najczęściej wykorzystywany do typowania), ale i wtedy, gdy Ustawa Hazardowa została znowelizowana, wprowadzając wymaganie posiadania oficjalnej licencji Ministerstwa Finansów na świadczenie usług zakładów wzajemnych i znacznie przerzedzając ilość podmiotów świadczących je właśnie na rynku polskim. Jedną z form rywalizacji jest oferowanie różnego rodzaju bonusów – zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. To one często przesądzają o wyborze konkretnego operatora i to nimi szczyci się każdy z nich. Jakich bonusów można się spodziewać u najpopularniejszych bukmacherów w Polsce?

promocje i bonusy bukmacherskie
Bonusy w ofercie legalnych bukmacherów – który da nam najwięcej

Już na początku należy wspomnieć o zróżnicowanych rodzajach promocji, jakie są obecne w polskiej bukmacherce. Każdy podmiot daje dostęp do bonusu powitalnego, którym stara się zachęcić do zabawy wyłącznie nowych graczy, niekoniecznie jeszcze zapoznanych ze schematem działania świata bukmacherskiego. Niektórzy oferują również możliwość udziału w programach lojalnościowych promujących stałą i regularną grę, inni zaś zachęcają do używania aplikacji czy też polecania usług swoim znajomym, takie promocje bukmacherskie także są lubiane przez typerów. Zapraszamy do przejrzenia najatrakcyjniejszych ofert bonusowych piątki czołowych polskich operatorów.

Bonusy i promocje w STS

Na przestrzeni przeszło dwudziestu lat swojego istnienia firmie STS udało się wypracować nie tylko największe udziały na rynku bukmacherskim (szacuje się, że zbliżają się one do 50%), ale także bardzo atrakcyjną ofertę promocyjną, mającą na celu trafienie zarówno do nowych, jak i stałych graczy. Jej podstawowymi elementami są:

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

 • bonus powitalny 1200 złotych w STS – opcja na powitanie w STS działa w bardzo prosty sposób – po dokonaniu naszego pierwszego depozytu zostanie on podwojony, a jego równowartość zasili nasze konto bonusowe. Maksymalnie można dostać dodatkowe 1200 złotych (przy dokładnie takiej wpłacie).
 • poleć znajomego i zyskaj 50 złotych na grę w STS – w panelu typera na www.STS.pl możemy wygenerować specjalny link polecający – jeżeli nasz znajomy zarejestruje się za jego pośrednictwem, otrzyma 50 złotych na grę. Taka sama kwota zasili również nasze konto. Warunkiem jest konieczność wpłaty 50 złotych przez znajomego i zagrania za nią za minimum 150 złotych.
 • freebet 29 złotych – jeżeli w czasie naszej rejestracji w polu „kod promocyjny” wpiszemy kod BETONLINE, nasze konto zostanie zasilone kwotą 29 złotych. Bez potrzeby dokonywania żadnej wpłaty. Co ważne, współgra to z wyżej wspomnianym bonusem powitalnym.

Bonusy i promocje w Fortunie

Żółte logo Fortuny kojarzy każdy, nawet nieco mniej zainteresowany światem bukmacherskim Polak. Fortuna posiada bowiem sporo placówek stacjonarnych, ale swoją ofertę rozwija również Internetowo na www.eFortuna.pl, starając się przyciągnąć do niej świetną ofertą bonusową:

 • pierwszy zakład bez ryzyka w Fortunie – pierwszy zakład w Fortunie (do 100 złotych) jest bezpieczny – bukmacher zwróci nam jego wartość na konto bonusowe, jeżeli okaże się przegrany.
 • program lojalnościowy Fortuna Klub Plus – dzięki programowi lojalnościowemu za każde 2 złote wydane na dowolne zakłady i kupony otrzymamy 1 punkt. Zgromadzone punkty w odpowiedniej ilości możemy wydawać na darmowe zakłady, albo też specjalne bonusy czy zwiększanie kursów na wybrane spotkania. Warto wspomnieć, iż już po samym zapisaniu się do klubu Fortuna Klub Plus otrzymamy 2800 darmowych punktów. Możemy zbierać dalej, albo też od razu wymienić je na 20 złotych na darmową grę (freebet) – dokładnie taki przelicznik punktowy w chwili obecnej tam obowiązuje.
 • bonus powitalny od depozytu w Fortunie – Fortuna jest w stanie podwoić naszą pierwszą wpłatę, dając nam nawet 1000 złotych promocyjnych środków. Warunkiem jest czterokrotne obrócenie kwoty pierwszego depozytu (w przeciągu 30 dni) – dopiero po tym otrzymamy bonusowe środki.

Bonusy i promocje w Betfan

Betfan istnieje na rynku już na tyle długo, że podobnie jaki inni bukmacherzy online doskonale wie, jak ważne jest posiadanie atrakcyjnej oferty promocyjnej nastawionej zarówno na nowych, jak i regularnie korzystających z jego usług typerów. Wśród jego permanentnych opcji znalazło się miejsce dla:

 • bonusu na na start w Betfan – Polski bukmacher Betfan jest w stanie dać nam nawet 3000 złotych na start, przy czym jest to zależne od pierwszej wpłaty (podobnie, jak w przypadku innych bukmacherów, kwota ta jest jej równa). Najpierw jednak musimy czterokrotnie obrócić kwotę pierwszego depozytu – mamy na to aż 30 dni od jego dokonania.
zakład bez ryzyka betfan
W Betfan z kodem „BETONLINE” zakład bez ryzyka 600 PLN
 • darmowego zakładu bez ryzyka – pierwszy zakład, którego dokonamy nie wiąże się z ryzykiem. Firma zwróci nam bowiem do 600 złotych przeznaczone na niego (musi to być pojedynczy zakład), jeżeli ten okaże się przegrany. Jeżeli wygramy, po prostu zgarniemy wygraną. Aby skorzystać z tej promocji, konieczne jest wyrażenie chęci na to w czasie rejestracji na www.betfan.pl (odhaczenie odpowiedniej opcji).

Bonusy i promocje w Totolotku

Totolotek swoje usługi na polskim rynku bukmacherskim świadczy nieprzerwanie od 1992 roku, co czyni go najdłużej działającym w naszym kraju bukmacherem. Swoje doświadczenie przekuwa również na ofertę Internetową, która jest nie tylko kompleksowa, ale i zawiera w sobie wszelkiego rodzaju bonusy, w tym:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
 • bonus powitalny w Totolotku – w ramach bonusu powitalnego przyznawanego przez Totolotek jesteśmy w stanie pozyskać dodatkowe 1000 złotych na grę. Uzależnione jest to oczywiście od kwoty pierwszej wpłaty, która – by skorzystać z tego w pełni – musi wynosić również 1000 złotych. Zarówno kwotę z konta bonusowego, jak i tą „główną” trzeba będzie obrócić trzykrotnie, aby wypłacić ją na konto bankowe. Nie jest to jednak konieczne, jeśli nie mamy tego w planach.
 • bonus od aplikacji mobilnej w Totolotku – Totolotek promuje wykorzystywanie jego aplikacji mobilnej na platformy z systemem Android. Jeżeli więc zainstalujemy ją i dokonamy naszej pierwszej wpłaty, otrzymamy bonus promocyjny na takich samych zasadach, jakimi rządzi się bonus powitalny – z tym, że maksymalna kwota, jaką możemy pozyskać w ramach tej akcji wynosi 49 złotych.
 • King Size bonus – Bonus King Size promuje ilość zdarzeń znajdujących się na kuponie akumulacyjnym. W związku z tym możemy zwiększyć naszą wygraną pochodzącą właśnie z tych kuponów nawet o 66% (jeżeli na jednym kuponie znajdzie się 30 lub więcej spotkań).

Bonusy i Promocje w Forbet

Najmłodszy w naszym zestawieniu, bo istniejący od 2016 roku na oficjalnej licencji Ministerstwa Finansów polski bukmacher, który przebojem stara się zdobyć rynek, chwaląc się najatrakcyjniejszą (pod względem kwoty i warunków) ofertą powitalną, ale starając się przyciągnąć do siebie również sezonowymi promocjami. Bukmacher www.iForbet.pl w swojej ofercie sporo innowacyjnych usług (w tym ciekawie prezentujący się „szybki kupon”, za sprawą którego można automatycznie wygenerować kupon ze zdarzeniami, które zapewnią nam oczekiwaną wygraną), choć to właśnie bonus na start jest podstawą jego promocji wśród nowych graczy.

 • bonus powitalny w Forbet – Forbet chwali się, że posiada najatrakcyjniejszą i najprostszą ofertę dla najnowszych graczy. Jest to po części prawdą, gdyż wszystko, co związane z ofertą startową zostało przez tego operatora dokładnie opisane i w prosty sposób zorganizowane. Bonus promocyjny zależy tutaj od trzech pierwszych depozytów – za pierwszy firma przyznaje nam jego równowartość na konto bonusowe (maksymalnie 1000 złotych), przy drugim 75% jego wartości (maksymalnie 500 złotych), a przy trzecim 50% (również maksymalnie 500 złotych). Kwotę z pierwszego depozytu trzeba obrócić jednokrotnie, a z pozostałych – czterokrotnie. W sumie można więc pozyskać aż 2000 złotych na darmową grę, wykorzystując ten bonus w pełni jego możliwości.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online