Bundesliga u polskich bukmacherów – jak typować ligę niemiecką?

Rozgrywki Bundesligi – jednej z najmocniejszych lig piłki nożnej na świecie – z miesiąca na miesiąc przyciągają do siebie coraz większe ilości ludzi. Nic w tym dziwnego – niemiecka liga należy do najbardziej prestiżowych i takich słynących ze świetnych zawodników i ogromnych pieniędzy. Nie bez przyczyny liga ta cieszy się też niemałym zainteresowaniem ze strony typerów. Jeśli i my chcielibyśmy zacząć ją obstawiać, powinniśmy zapoznać się z absolutnymi podstawami, które wielu doświadczonych typerów ignoruje, a których znajomość może poprawić skuteczność typowania – a to o nią w tym wszystkim przecież chodzi.

typowanie bundesligi u polskich bukmacherów
Jak obstawiać zakłady bukmacherskie z Bundesligi?

5 wskazówek na typowanie Bundesligi

 1. Dokształćmy się – to, jak bardzo orientujemy się w rozgrywkach niemieckiej ligi ma wpływ na skuteczność naszego obstawiania. Bardzo dobrze byłoby, gdybyśmy rzeczywiście się nią interesowali – pozwoliłoby nam to na dogłębne analizowanie jej pod każdym kątem, z czystą przyjemnością. Wiedza na temat ligi i jej historii, a także na temat mocnych i słabych stron każdej z drużyn jest tutaj czymś, bez czego możemy zapomnieć o sukcesach.
 2. Szukajmy sprawdzonych typów bukmacherskich – w przypadku Bundesligi typy bardzo łatwo pozyskać poprzez oglądanie transmisji telewizyjnych. Można je wyłowić ze studiów przed- i pomeczowych i choć nie są one wypowiadane z przeznaczeniem bukmacherskim, my możemy je takimi uczynić. Korzystanie z płatnych typów odradzamy, gdyż większość z nich jest oszukana. Darmowych typów upatrujmy też na forach specjalistycznych – wielu bukmacherów sama daje dostęp do takowych w ramach swoich serwisów internetowych (na przykład Fortuna daje dostęp do Strefy Typera).
 3. Testujmy różne rynki bukmacherskie – model 1X2 najczęściej wybierają początkujący oraz ci, którzy nie muszą wygrać dużo. Prawdziwe pieniądze leżą w rynkach bardziej ryzykownych i trudniejszych, bo wymagających od nas sporo wiedzy – pamiętajmy jednak, aby najpierw ją zdobyć i grać rozsądnie, zgodnie z własnym budżetem.
 4. Wybierzmy najatrakcyjniejszego bukmachera – atrakcyjny bukmacher to nie tylko taki, który daje nam dostęp do wartościowych bonusów i pozwala na obstawianie w internecie. Długofalowo to ten, który oferuje konkurencyjne kursy na wszystkie spotkania, również te z dołu tabeli. Część tego typu bukmacherów prezentujemy poniżej – nie wahajmy się założyć konta u każdego z nich, by zawsze mieć jakiś wybór.
 5. Szukajmy valuebetów – te często wynikają z pomyłek bukmachera, które my powinniśmy skrupulatnie (ale zawsze na podstawie solidnej i sprawdzonej wiedzy) wykorzystywać.
 6. Korzystajmy z bonusów i promocji – najlepsi w Polsce bukmacherzy oferują darmowe promocje na obstawianie Bundesligi i innych lig piłkarskich, często sa to bardzo atrakcyjne warunki obrotów, które warto wykorzystać.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Rynki bukmacherskie na Bundesligę

 • 1X2 – w tym modelu stawiamy na zwycięzcę, albo też na wynik remisowy. Wbrew temu, jak prezentuje się ta liga, ten ostatni pada nader często (choć nie zawsze jest to 0:0).
 • Liczba bramek – w modelu tym obstawiamy sumaryczną liczbę bramek, która padnie w wybranym spotkaniu.
 • Liczba kartek – liga niemiecka jest ligą brutalną, w której sędzia często sięga po żółte i czerwone kartoniki.
 • Dokładny wynik – próba wytypowania dokładnego wyniku może być bardzo opłacalne, gdyż kursy na takie zakłady są bardzo wysokie.
 • Rzuty rożne – obstawianie Bundesligi na rzuty rożne jest w Polsce bardzo popularne, jest to wytypowanie ile rzutów rożnych będzie wykonywanych w przeciągu całego spotkania.

Liga niemiecka w ofercie polskich bukmacherów

Bundesliga stanowi część oferty zdecydowanej większości legalnych polskich bukmacherów. Nie oznacza to jednak, że przez każdego jest traktowana tak samo i każdy jest atrakcyjny z perspektywy obstawiającego. Wszystkie zakłady sportowe na Bundeslige możemy typować przez aplikacje mobilne bukmacherów, którzy taką aplikację posiadają w ofercie. Poniżej przedstawiamy trzech operatorów, z których oferty możemy śmiało korzystać.

poker bez depozytu w polsce
Bonus bez depozytu w Betgames STS na gry karciane

Liga niemiecka w STS

Polski bukmacher STS Bundesligę pokrywa w sposób bardzo kompletny, dając dostęp do niemal wszystkich opcji bukmacherskich w obrębie wszystkich rozgrywanych w jej obrębie spotkań. Wiele spośród nich urozmaica transmisjami telewizyjnymi, które ułatwiają obstawianie w modelu na żywo, a klientów zachęca do skorzystania z oferty bonusem powitalnym na prostych do zrozumienia warunkach. Obecnie w STS możemy otrzymać darmowy zakład bez ryzyka na obstawianie Bundesligi, pełna oferta dostępna na stronie www.sts.pl.

Liga niemiecka w Fortunie

Fortuna to bukmacher, z którego oferty powinniśmy na bieżąco korzystać – głównie ze względu na bardzo konkurencyjne stawki, ale i pełne pokrycie wszystkich spotkań w ramach ligi niemieckiej. Dodatkowo obstawianie każdego z nich promuje nasz udział w programie lojalnościowym, a sama Fortuna daje dostęp do wielu akcji promocyjnych, często mających ścisły związek właśnie z Bundesligą. U niej również można liczyć na darmowe transmisje wybranych spotkań, które obejrzeć można na stronie www.efortuna.pl.

Liga niemiecka w forBET

Świat bukmacherski nie składa się tylko z STS-a i Fortuny, dwóch najpopularniejszych podmiotów. Ambitnie i ciekawie prezentuje się również „świeżak” – forBET, z bardzo interesującą ofertą na niemiecką ligę. Buk oferuje także możliwość skorzystania z bardzo solidnego bonusu powitalnego, w obrębie którego dostać można nawet 2000 złotych na darmową grę.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online