Cashback w ofercie bukmacherów

Bukmacherzy mają swoje „patenty” na zachęcenie nowych użytkowników do rejestrowania swoich kont. Dobra oferta na wydarzenia sportowe, atrakcyjne kursy, działająca i niezacinająca się aplikacja i wiele metod płatności to tylko kilka najważniejszych cech charakteryzujących dobrą firmę bukmacherską. Nowi gracze polują jednak przede wszystkim na bonusy powitalne, które pozwalają na dodatkowy zastrzyk gotówki przy wpłacie i ewentualnie pierwszy kupon bez ryzyka.

Najpopularniejsze promocje wykorzystywane przez naszych legalnych bukmacherów to bonus od pierwszej, drugiej lub trzeciej wpłaty, promocja bez depozytu (freebet) i zakład bez ryzyka (cashback), który jest naszym głównym tematem w tym artykule.

DEFINICJA CASHBACKU

Cashback to promocja, w której gracz, stawiając swój pierwszy kupon (może to być AKO lub SINGLE) nie musi się martwić o wyniki spotkań. Jeśli nie dopisze nam szczęście, bukmacher zwróci nam postawione środki. Najczęściej hasła promocyjne zawierają w nazwie 100% zwrotu w przypadku niepowodzenia. Jest to prawda, jednak często otrzymane z powrotem pieniądze musimy jeszcze obrócić.

 Warto przed rejestracją u konkretnego bukmachera sprawdzać regulamin promocji, ponieważ niektóre firmy gwarantują zwrot całej kwoty bez konieczności obrotu! Co dzieje się w przypadku, gdy kupon okaże się wygrany? Zasadniczo nie dzieje się nic, ponieważ taki kupon traktowany jest normalnie, tak jak stawiamy mecze bez używania bonusu. Wygrana trafia na konto główne, a pieniądze możemy wypłacić na konto bankowe lub przeznaczyć na dalszą grę. 

JAK DZIAŁA ZAKŁAD BEZ RYZYKA (CASHBACK)?

Cashback często mylony jest z darmowym zakładem. Niestety tego typu promocja wymaga od nas wpłacenia danej sumy pieniędzy. Każdy cashback posiada w regulaminie limit, którego nie możemy przekroczyć. W Polsce największy cashback posiadają bukmacherzy Fortuna i Betfan. Obie firmy dają nowym graczom zakład bez ryzyka do 600 zł. W praktyce oznacza to, że do tej kwoty, uwzględniając 12% podatek, możemy typować mecze w pierwszym kuponie. Bonus superbet umożliwia zwrot nawet 500zł czyli podobnie jak dwie wyżej wymienione firmy.

Przekroczenie stawki nie aktywuje cashbacku. Po zasileniu konta gracza możemy przystąpić do obstawiania. Najczęściej bukmacher informuje nas w regulaminie, ile minimalnie zdarzeń musi zawierać kupon i jaki kurs minimalny powinno posiadać każde zdarzenie. Po zatwierdzeniu kuponu czekamy na końcowe rezultaty spotkań.

NAJLEPSZY CASHBACK

Każdy bukmacher ustala cashback indywidualnie, dlatego warto sprawdzać na bieżąco oferty promocyjne firm bukmacherskich i regulaminy promocji. Kwota to bardzo ważna kwestia, jednak nie dajmy się ponieść emocjom i przeanalizujmy warunki obrotu bonusem w przypadku przegranej i zasadami dotyczącymi ilości zdarzeń na kuponie, kursu łącznego i pojedynczych zdarzeń, a także limitem czasowym na jego wykorzystanie. Warunki nie powinny być trudne do zrealizowania, a idealny cashback powinien posiadać następujące kryteria:

– mały kurs minimalny pojedynczego zakładu;

– niski łączny kurs kuponu AKO;

– jak najmniejsza liczba obrotów (optymalna liczba powinna wynosić 1, ale starajmy się szukać promocji bez konieczności obracania środkami bonusowymi);

– jak najmniejsza potrzebna liczba zdarzeń na kuponie;

– rodzaj zakładów. Często bukmacher zastrzega sobie prawo do obstawiania tylko i wyłącznie spotkań przedmeczowych. Niektóre firmy dołączają do swojej oferty dodatkowe zakłady bez ryzyka np. w sportach wirtualnych, w zakładach e-sportowych lub na gry karciane;

– procentowość zwrotu środków. Przeważnie spotkamy się ze 100% zwrotem, jednak są bukmacherzy, którzy zwracają tylko 50%. Przykładem jest Fuksiarz, oferujący 50% do 500 zł;

– jak najdłuższy termin ważności bonusu i możliwość obrotu.

BUKMACHERZY Z NAJWIĘKSZYM CASHBACKIEM

Nie każdy bukmacher posiada cashback w bonusie powitalnym, dlatego przy wyborze bukmachera sprawdzajmy zakładki „Promocje”. Tam znajduje się lista wszystkich promocji danego bukmachera. Dobrym rozwiązaniem jest również śledzenie mediów społecznościowych bukmacherów, którzy informują regularnie o nowych promocjach.

W naszym kraju obecnie mamy blisko 20 legalnych bukmacherów i każdy posiada inne bonusy. Sprawdźmy jakie firmy posiadają standardowy zakład bez ryzyka po zarejestrowaniu konta:

1) Fortuna – Największy zakład bez ryzyka na rynku, wynoszący 100% do 600 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej wymagany jest tylko 1-krotny obrót o dowolnym kursie.

2) Betfan – Podobnie jak Fortuna cashback wynosi 100% do 600 zł, ale tym razem warunki są nieco gorsze. Po przegranym pierwszym kuponie musimy dokonać 3-krotnego bonusu z minimum 3 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 2.00.

3) Pzbuk – bukmacher ten posiada cashback do 500 zł z 1-krotnym obrotem na kuponach AKO z kursem pojedynczego zakładu min. 1.40 i co najmniej dwoma zdarzeniami.

4) Superbet – 100% do 500 zł z 4-krotnym obrotem (min. 2 zdarzenia i minimalny kurs łączny wynoszący 1.80).

5) STS – 100% do 235 zł bez obrotu.

6) eWINNER – 100% do 160 zł bez obrotu.

7) Lvbet – cashback do 333 PLN z 1-krotnym obrotem.

8) forBET – cashback do 250 zł z 4-krotnym obrotem i kursem min. 2.00.

9) Noblebet – wyłącznie 55 zł z 1-krotnym obrotem (2 zdarzenia i kurs minimalny 3.00)

10) Totolotek – cashback do 200 zł z 1 obrotem.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online