Czy warto inwestować w zakłady bukmacherskie?

Firmy bukmacherskie przeżywają obecnie prawdziwe oblężenie w Polsce. Szczególnie chodzi nam o podmioty internetowe jak STS, Fortuna czy Betfan. Nie brakuje bowiem osób, które chcą inwestować własne środki w ten sposób i zarabiać duże pieniądze na bukmacherce. Sprawdź, dlaczego rzeczywiście będzie to dobra idea.

zarabianie na bukmacherce
Czy warto inwestować w zakłady bukmacherskie?

Bukmacherka to legalny sposób zarabiania pieniędzy

Warto wybierać jedynie takie formy inwestowania, które są legalne. W tym aspekcie nie trzeba się zaś o nic obawiać. Wszak nie brakuje na naszym rynku podmiotów z tej branży, które działają w 100% zgodnie z naszym prawem. Co więcej, liczba takich firm rośnie z każdym kolejnym rokiem. Oczywiście, nie brakuje rozmaitych form inwestowania. Niektóre nie są jednak legalne. W takiej sytuacji trzeba zatem liczyć się ze sporym ryzykiem. I to na wielu płaszczyznach. Z jednej strony kapitał może być stracony. A są przecież osoby, które pracowały na oszczędności przez całe życie.

Dodatkowo ewentualne zyski mogą być… problematyczne. Wszak dochody z nielegalnego źródła są często przedmiotem kontroli ze strony Urzędu Skarbowego. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób porzuca myśli o wyborze tych konkretnych wariantów. Zwłaszcza że można inwestować pieniądze nie tylko legalnie, ale tak samo skutecznie. Coraz więcej osób się o tym przekonuje na własnej skórze. Przykładem są właśnie Polskie firmy bukmacherskie. Legalne podmioty posiadają odpowiednie papiery. Dzięki temu mogą bez żadnych przeszkód oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Te legalne zakłady bukmacherskie od razu odprowadzają podatki. Dzięki temu Klienci nie muszą dodatkowo martwić się tym właśnie zagadnieniem. Nawet spore wygrane nie są zaś podejrzane dla Urzędów Skarbowych itp. Jeśli chcesz zatem inwestować i nie martwić się żadnymi konsekwencjami prawnymi, to warto bez wątpienia wybrać nowoczesne firmy bukmacherskie. A obecnie legalnych podmiotów hazardowych naprawdę nie brakuje.

Obecnie trudno jest znaleźć ciekawe alternatywy

Nie brakuje chętnych na zakłady bukmacherskie nie tylko ze względu na to, że to legalna, efektywna forma inwestowania zarobionych do tej pory pieniędzy. Nie da się ukryć, że aktualnie trudno jest znaleźć coś lepszego. Przez koronawirusa upada coraz więcej firm. Biznesy stacjonarne to w tym momencie tak naprawdę jedna wielka niewiadoma. Tak naprawdę do końca nie wiemy, kiedy politycy wprowadzą całkowity lockdown. Szefowie biznesów stacjonarnych są zatem w podbramkowej sytuacji. Inwestowanie w takie opcje (szczególnie teraz) mija się z celem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl155 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie są alternatywy? Można np. trzymać pieniądze na kontach bankowych. Niektórzy cały czas są zwolennikami lokat. Problem polega jednak na tym, że takie produkty finansowe mają oprocentowanie na skandalicznie niskim poziomie. Nie można zatem oczekiwać zbyt dużych zysków… Do wyboru jest chociażby gra na giełdzie. To jednak trudny kawałek chleba. Szczególnie dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z papierami, akcjami, obligacjami itp. Wydaje się, że bardzo dobrym wyborem jest inwestycja w nieruchomości. To fakt, aczkolwiek ceny są wysokie i nie każdy ma na tyle dużo kapitału, by sobie na coś takiego pozwolić.

Kto powinien zainteresować się zakładami bukmacherskimi?

Nie powinno zatem zaskakiwać, że coraz więcej osób wybiera firmy bukmacherskie. Jest to opcja przeznaczona praktycznie dla każdego. Oczywiście, by grać trzeba być pełnoletnim. Nie próbuj oszukiwać, bo kłamstwo prędzej czy później wyjdzie, a Twoje konto zostanie zamknięte. Warto zauważyć, że pod kątem zgromadzonego kapitału bukmacherzy online są wyjątkowo uniwersalne. Wszak nie ma przeszkód, by grać za relatywnie niewielkie pieniądze (chodzi nam o stawki rzędu kilku PLN). Nic też jednak nie stoi na przeszkodzie, by obstawiać za kilka, kilkanaście tysięcy PLN itp.

ewinner polski bukmacher
Firma bukmacherska eWinner – nowy bonus dla graczy

Bez wątpienia firmy bukmacherskie to ciekawa opcja dla osób interesujących się sportem lub lubią sporty wirtualne czy esport. Od zawsze jesteś fanem futbolu? A może NBA? Twoja wiedza może być wykorzystana. W końcu masz sposobność założyć konto w jednej z firm bukmacherskich. To natomiast pierwszy krok do zarabiania pieniędzy. Należy podkreślić, że coraz więcej osób podejmuje taką właśnie decyzję. Szczególnie, że legalni bukmacherzy oferują bonusy dla nowych graczy, to dobry początek przygody z bukmacherką.

Zyski mogą być duże, ale trzeba też liczyć się z ryzykiem

Na zakładach bukmacherskich można zarabiać, niektórzy obstawiają zakłady na tenis czy piłkę nożną. Wszak nie brakuje osób, które żyją tylko z tego. Jest to elitarna grupa. To fakt. Nie da się jednak ukryć, że na tej płaszczyźnie można zarabiać spore pieniądze. Należy być jednak bardzo ostrożnym. Jeśli komuś wydaje się, że na pewno będzie systematycznie (od samego początku) pomnażał własne oszczędności, to po pierwszych niepowodzeniach może być bardzo rozczarowany. Potrzeba bowiem wielu czynników, by koniec końców ogrywać bukmachera. Na pewno liczy się wiedza. Kwalifikacje powinny być regularnie poszerzane.

Jeśli chcesz wygrywać systematycznie, to nie możesz spoczywać na laurach. Bardzo ważne jest także właściwe zarządzanie budżetem i optymalna strategia. Każdy grany typ musi być właściwie przeanalizowany. Liczą się także odpowiednie cechy charakteru. Trzeba np. nauczyć się podejmować decyzje pod presją i wiedzieć, jak radzić sobie z porażkami.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online