Czym bukmacher Bwin wyróżnia się na tle innych?

Bukmacher Bwin, po spowodowanej nowelizacją ustawy hazardowej przerwie, powrócił do polski. Jako “nowy” bukmacher, musi na nowo starać się o polskiego klienta. Oczywistym jest, że będzie się starał wyróżnić na tle innych firm, wiele spośród których nieprzerwanie i od kilku-kilkunastu lat działa na terenie naszego kraju. W jaki sposób Bwin stara się walczyć o ich uwagę? Czym chce się wyróżnić na tle innych? O tym – poniżej.

Czym bukmacher Bwin wyróżnia się na tle innych
Czym bukmacher Bwin wyróżnia się na tle innych?

Oferta kursowa bukmachera Bwin

Z całą swoją konkurencją Bwin na pewno będzie się starał walczyć swoją ofertą kursową. Kursy bukmacherskie u niego z całą pewnością są atrakcyjne, co wynika z faktu, że stanowią one odzwierciedlenie wartości znanych z innych rynków, w obrębie których działa. Jako że jest w stanie być w czołówce bukmacherów między innymi w Austrii, Wielkiej Brytanii czy Niemczech, z pewnością i w Polsce pokaże, na co go stać pod tym względem.

Bwin z całą pewnością zaoferuje również jedną z najlepszych ofert na polskim rynku na te dyscypliny, które są u nas uważane za niszowe. Na świetne kursy (ale i nieporównywalne z innymi polskimi bukami pokrycie) mogą liczyć wielbiciele krykieta oraz wyścigów konnych (popularnych zwłaszcza w Wielkiej Brytanii), ale też między innymi bilarda, golfa, rugby oraz dartsów czy kolarstwa. Prawdopodobnie również wokół nich będą obracały się promocje bukmacherskie (a to spora rzadkość jeśli chodzi o polski rynek).

Transmisje meczów za darmo

W Bwin rejestracja daje nam dostęp do całego mnóstwa transmisji meczów – na żywo, bez większych opóźnień. Choć te nie są czymś nowym w polskiej branży bukmacherskiej (oferują je wszyscy aktualni liderzy rynku), Bwin na pewno wyróżnia się na ich tle. Doświadczony bukmacher na przestrzeni wielu lat swojej działalności zdołał wypracować współprace z czołowymi europejskimi i amerykańskimi federacjami oraz organizacjami sportowymi. W związku z tym jest w posiadaniu wielu licencji. Obejrzymy u niego między piłkę nożną (w tym czołowe ligi – Serie A, Bundesligę, La Liga, Ligue 1 i inne), tenis (cały Wielki Szlem i mnóstwo innych istotnych turniejów), koszykówkę (NBA i nie tylko), hokej na lodzie (z NHL na czele) oraz całe mnóstwo innych dyscyplin jak poker online czy sporty wirtualne.

Oferta promocyjna

W Bwin bez depozytu nie wytypujemy. Bez problemu jednak skorzystamy z wybranych bonusów z jego oferty promocyjnej. Nie jest żadnym zaskoczeniem, że to właśnie ją bukmacher stara się wykorzystać do tego, by zaistnieć na polskim rynku. Swoim klientom oferuje naprawdę solidny bonus powitalny, dzięki któremu ich pierwsze kroki w jego serwisie internetowym będą znacznie bezpieczniejsze. Specjalną ofertę przygotował również dla stałych odbiorców, pozwalając im sięgnąć po wiele stałych akcji promocyjnych.

Jak mówią pojawiające się w zagranicznych serwisach na temat Bwin opinie, bukmacher ten na poważnie podchodzi również do okazjonalnych akcji promocyjnych. Zwłaszcza tych powiązanych z najciekawszymi wydarzeniami sportowymi (nie tylko w piłce nożnej). One również mogą być jego atutem – zwłaszcza przy porównaniu go z innymi operatorami zakładów wzajemnych.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online