Dlaczego analiza typowanych zdarzeń jest tak istotna?

A może warto zdecydować się na zakłady bukmacherskie? Coraz więcej osób wychodzi właśnie z tego konkretnego założenia; wszak jest to sposób, by zarabiać bardzo dobre pieniądze jak pokazują zawodowi typerzy. Na pewno każdy gracz, który chce regularnie wygrywać, musi przyłożyć się do sprawy związanej z analizowaniem spotkań. Dlaczego ta materia jest jednak tak istotna przed obstawieniem kuponu?

analiza bukmacherska
Czy analiza bukmacherska naprawdę pomaga przy obstawianiu?

Dokładne oszacowanie szans

Interesujesz się sportem? Uważasz, że masz sporo wiedzy np. na temat piłki nożnej? Ta wiedza może być wykorzystana zaś właśnie w zakładach bukmacherskich. Obecnie nie brakuje wielu naprawdę porządnych firm bukmacherskich, gdzie można się zarejestrować i wygrać dużo gotówki. Aby to jednak było w ogóle możliwe, potrzeba bardzo dokładnie podejść właśnie do tego tematu. Precyzyjna analiza jest zaś na wagę złota. Załóżmy, że chcesz dokładnie przeanalizować spotkanie futbolowe…

Dlaczego warto? Dzięki dokładnie przeprowadzonej analizie dowiesz się m.in. jak prezentują się oba kluby w ostatnim czasie. Niektórzy (zazwyczaj są to zaś osoby początkujące) mocno – ten aspekt – traktują po macoszemu. Typują np. jedynie na podstawie nazwy ekipy. Obecnie na topie jest Bayern Monachium, który całkiem niedawno wygrał rozgrywki Ligi Mistrzów. Nie można jednak z góry zakładać, że Bawarczycy wygrają 100% spotkań w nowym sezonie Bundesligi. Przed każdą potyczką trzeba zatem zapoznać się z tym, jaka jest aktualna forma klubu z Bawarii. Tak samo trzeba zrobić z rywalami.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Warto precyzyjnie prześledzić nie tylko ostatnie wyniki meczów. Istotna jest również pozycja w tabeli itd. Po to jest właśnie potrzebna analiza, by dowiedzieć się, jak konkretny zespół radzi sobie w ostatnim czasie. Należy zwracać uwagę również na postawę w roli gospodarza oraz gościa. Brak dokładnej analizy może być zaś zgubny. Czasami bowiem są ekipy, które znakomicie spisują się u siebie, ale na wyjazdach już o wiele słabiej.

Wiedza na temat absencji i zawieszeń

Dlaczego jeszcze warto dokładnie analizować typowane spotkania albo pojedynki? Brak profesjonalnego podejścia do tematu może spowodować, że nie będziesz wiedzieć m.in. o absencjach, które mogą mieć z kolei bardzo duże znaczenie… Zawodowi typerzy poświęcają zatem na wykonanie tego zadania naprawdę relatywnie sporo czasu. Dokładnie sprawdzają nie tylko to, jak prezentują się obecnie konkretne kluby, jaka jest ich forma w spotkaniach domowych albo delegacyjnych. Bardzo mocno zależy im też na tym, by zweryfikować ewentualne absencje lub zawieszenia (za kartki).

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do takiego czynnika, że brak najlepszego napastnika może mieć kluczowe znaczenie dla losów danej potyczki. Tak samo, jak absencja podstawowego bramkarza lub najlepszego stopera. Pamiętaj, by takie informacje weryfikować nie tylko pod względem jednej drużyny, ale obu ekip. Absencje w obu drużynach nie mogą być ani przez moment potraktowane po macoszemu. Dzięki temu będziesz mieć bowiem większe szanse na poprawne wytypowanie wyniku danej konfrontacji.

betfan bonus bez depozytu
W Betfan zakład bez ryzyka 100 PLN

Czego jeszcze można się dowiedzieć podczas analizy?

Dokładna analiza to podstawa. Tak naprawdę trudno precyzyjnie określić, jak długo powinna trwać; w praktyce… Wszystko zależy generalnie od tego, jak bardzo złożone jest dane wydarzenie sportowe. Aktualnie coraz więcej osób zdaje jednak sprawę z tego, że bez dokładnej analizy trudno jest liczyć na regularne wygrane w zakładach bukmacherskich. Pamiętaj, że firmy bukmacherskie mają pracowników, którzy przyłożyli się tak naprawdę do każdej kwestii w tym właśnie konkretnym temacie. A z analizy można dowiedzieć się wielu ciekawych faktów. Nie tylko tych podstawowych, które zostały wymienione powyżej.

Należy zauważyć, że np. na forach internetowych jest wiele newsów dotyczących sytuacji w konkretnych klubach. Okazuje się, że właściciel zalega z pensjami już od kilku miesięcy? W takiej właśnie sytuacji trudno liczyć na to, że piłkarze będą odpowiednio zmotywowani. A może dana ekipa przeprowadza transfer, który znacząco wzmocni konkretny klub? To też może mieć zaś spore znaczenie pod względem finalnego wyniku. Nie da się zatem ukryć, że odpowiednio przeprowadzona analiza przybliża nas do wygranych w zakładach bukmacherskich.

poker bez depozytu w polsce
Bonus bez depozytu w Betgames STS na gry karciane

Czy można w ogóle nie analizować typowanych zdarzeń?

Oczywiście, nie ma żadnego przymusu. Dla zakładów bukmacherskich nawet lepiej będzie wtedy, kiedy nie będziesz analizować granych wydarzeń. Nie da się ukryć, że wtedy bukmacher internetowy ma przecież o wiele większe szanse na zarobienie pieniędzy od konkretnego gracza. To tak naprawdę Tobie powinno zatem zależeć na tym właśnie konkretnym aspekcie! Im więcej czasu poświecisz na analizowanie spotkań (piłki nożnej, koszykówki, siatkówki itp.), tym będziesz miał większe szanse, że nie stracisz gotówki i jeszcze wygrasz sporo pieniędzy…

Istotne jest również to, by (na kuponie) nie grać zbyt wielu wydarzeń. Przyjmuje się, że powinno się typować maksymalnie 1-2 typy. Z jednej strony to też korzystnie wpływa na prawdopodobieństwo wygranej. Z drugiej strony im mniej meczów, tym łatwiej uporać się z dokładną analizą, prawda?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online