Dwóch najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Porównanie LV BET i Noblebet

Te firmy bukmacherskie robią prawdziwą furorę! Dlaczego tak się dzieje? Co charakteryzuje LVBET.pl i Noblebet? Zapoznaj się z porównaniem dotyczącym właśnie obu tych firm hazardowych!

Dwóch najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Porównanie LV BET i Noblebet

Jakie bonusy można zgarnąć po dokonaniu rejestracji?

Oba te podmioty hazardowe są doceniane przez graczy ze względu na hojność. Już po rejestracji możesz bowiem zainkasować sporo bonusów powitalnych. Co konkretnie jest jednak do dyspozycji? Jeśli założysz konto na lvbet.pl, to możesz zainkasować łącznie 3333 PLN. Aby tak się zaś stało, musisz wpłacić pierwszy depozyt. Dzięki temu możesz maksymalnie zdobyć nawet 2000 PLN. Jeśli spodoba Ci się w LV BET, to najprawdopodobniej zdecydujesz się na drugi depozyt. Dzięki temu zgarniesz zaś 1000 PLN. Myślisz, że to wszystko? W takim razie LV BET Cię bardzo mocno zaskoczy. Wszak po dokonaniu trzeciej wpłaty możesz dodatkowo zdobyć zakład bez ryzyka (do 333 PLN). Jest także inna alternatywa. To bonus bez depozytu. Po rejestracji na lvbet.pl możesz w ten właśnie sposób zainkasować 20 PLN.

Co zaś oferuje strona internetowa noblebet.pl? W tym konkretnym przypadku możesz zdobyć bonus powitalny na start w wysokości 2000 PLN. Warto od razu dodać, że ta gotówka nie jest przyznawana na jeden raz, a w trzech transzach. Jak to zaś wygląda dokładnie? Jeśli zdecydujesz się na pierwszy depozyt, to możesz zgarnąć nawet 1200 PLN (przysługuje Ci bowiem bonus 100%). W drugiej kolejności masz okazję zainkasować bonus 50% do 600 PLN. Na dodatek po rejestracji na noblebet.pl i wpłaceniu trzeciego depozytu możesz również liczyć na 100% do 200 PLN; na sporty wirtualne.

Jaka jest oferta?

W LV BET, jak i Noblebet nie można narzekać na ten aspekt. Wszak możesz swobodnie obstawiać m.in. wszystkie najpopularniejsze sporty. Jest to na pewno np. piłka nożna. Szczególnie teraz, gdy są rozgrywane Mistrzostwa Europy 2020. W okresie zimowym do typowania są oczywiście skoki narciarskie. Na co jeszcze można się zdecydować? To takie dyscypliny, jak np. siatkówka, tenis ziemny, koszykówka, boks, MMA itp. Warto zauważyć, że LV BET i Noblebet mają atrakcyjną, bogatą ofertę także na sporty znacznie mniej popularne.

Kursy też są bardzo zbliżone

Na tym polu LV BET oraz Noblebet prezentują się naprawdę bardzo dobrze. Wszak kursy są atrakcyjne. Nie da się zaś ukryć, że dzięki temu gracze zainteresowani tymi firmami hazardowymi mogą wygrywać spore pieniądze. Jak to jednak wygląda w praktyce? Chcesz postawić np. na Duńczyków w spotkaniu z Belgami? Ten mecz Euro 2020 zapowiada się bardzo interesująco! Okazuje się, że na wygranej kadry ze Skandynawii można sporo zarobić. Wszak w obu tych firmach hazardowych kurs wynosi aż 4.10. Generalnie notowania są zatem albo równe, albo bardzo zbliżone.

Podsumowanie

Nieprzypadkowo LV BET oraz Noblebet.pl są uznawani za najlepszych bukmacherów na naszym rynku. Wszak są to legalne podmioty hazardowe zapewniające naprawdę atrakcyjne bonusy na start. Klienci nie będą też narzekać na ofertę i wystawiane kursy.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online