eFortuna online jak obstawiać kupony przez internet?

Zakłady bukmacherskie Fortuna, to jedna z największych tego typu firm na terenie Polski. Jaką ofertę ma dla typerów? Na pewno należy wspomnieć o atrakcyjnym bonusie na powitanie i ciekawej ofercie lojalnościowej i promocyjnej dla stałych klientów. Bukmacher Fortuna, ma również bogatą ofertę zakładów bukmacherskich. Poniżej postaramy się opisać najważniejsze kwestie związane z bukmacherem Fortuna. 

jak obstawiać w efortuna online
eFortuna online jak obstawiać kupony przez internet?

Bukmacherskie zakłady Fortuna 

Do powstania firmy bukmacherskiej Fortuna, doszło w roku 1996. Na początku jednakże, nosiła ona zupełnie inną nazwę, a mianowicie Profesjonał. Na przełomie 2007/2008 roku, została zaordynowana zmiana jej nazwy. Przedsiębiorstwo to mające swoją siedzibę w Cieszynie, otrzymało licencję od Ministra Finansów na poczet przyjmowania zakładów internetowych, jak również w punktach stacjonarnych. 

Spory rozgłos Fortuna, ma dzięki umowie ustanawiającej tego buka sponsorem Legii Warszawa. Jest to także partner rozgrywek I Ligi piłkarskiej, a poza tym prowadzi współpracę z paroma klubami należącymi do zaplecza Ekstraklasy polskiej. Są to między innymi: Miedź Legnica, Raków Częstochowa, Podbeskidzie Bielsko-Biała czy też GKS GieKSa Katowice. Niewątpliwie w przypadku bukmacherskich zakładów na stronie internetowej buka Fortuna, możemy obstawiać futbol. Dostępne są także inne dyscypliny sportowe. 

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Fortuna – proces rejestracyjny 

Niedawno bukmacher Fortuna, wprowadził dla swoich klientów pewne udogodnienie. Obecnie założenie konta, trwa niecałą minutę. Z jakiego powodu? Podczas rejestracji nie musimy bowiem przesyłać skanów dowodu tożsamości. Nowi gracze mają bowiem opcję założenia tymczasowego konta i szybkiego skorzystania z bukmacherskiej oferty Fortuny. Konto to umożliwia zawieranie zakładów, oraz dokonywanie depozytów na konto typera. Należy mieć jednakże na uwadze, iż jest ono ważne tylko przez 28 dni. 

W każdym momencie, możemy jednak dokonać zmiany statusu na stałe konto. Jednym spośród wymagań, będzie weryfikacja tożsamości, co obecnie u bukmachera Fortuna, możemy zrobić na dwa różne sposoby. Pierwszym z nich będzie przesłanie skanów dwóch stron dowodu osobistego, zaś drugim korzystanie z usługi o nazwie mojeID. Pozwala to na szybkie zweryfikowanie dzięki bezpiecznemu zalogowaniu się do bankowego systemu, z którego typer na co dzień korzysta. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Poza poddaniem weryfikacji własnej tożsamości, trzeba będzie również ustalić limity na poczet gry, jak i uzupełnić własne konto bankowe oraz dane osobowe. Warto również pamiętać, iż konta tymczasowe posiadają pewne ograniczenia (limit co do wysokości wygranych na pojedynczym kuponie, wynosi 2279, 99 zł, zaś kwota depozytu maksymalnego, to już 5000 złotych). 

Bukmacher Fortuna – jakie zakłady ma nam do zaoferowania?  

Firma bukmacherska Fortuna, pochwalić się może obszernym asortymentem na bukmacherskie zakłady i to nie tylko należące do świata sportowego. W ofercie tego buka, naturalnie znaleźć można zakłady na poczet najbardziej popularnych spośród sportowych wydarzeń. Najpopularniejsza jest niewątpliwie piłka nożna wraz z rozgrywkami Ekstraklasy polskiej czy też Ligii mistrzów. Niemniej jednak każdy wymagający typer, znajdzie także wydarzenia z hokeja na lodzie, meczów badmintona czy tenisa. Ciekawostkę stanowi również to, iż u bukmachera Fortuna możemy znaleźć zakłady związane z wydarzeniami, takimi jak: Eurowizja czy Gala rozdania Oscarów. Sporą popularność pośród graczy Fortuny, mają także zakłady na prezydenckie wybory i nie tylko te na terenie naszego kraju, ale również w Rosji czy USA. Nisza ta doprowadziła do tego, iż bukmacher Fortuna stał się jeszcze bardziej popularny pośród typerów. 

poker bez depozytu w polsce
Bonus bez depozytu w Betgames STS na gry karciane

eFortuna online – kursy bukmacherskie

Opisywany bukmacher, ma w swojej ofercie całkiem atrakcyjne bukmacherskie kursy. Przede wszystkim, może się pochwalić dobrymi kursami na wydarzenia w piłce nożnej, tenisie i hokeju. Podobnie będzie z zakładami na inne mniej popularne w naszym kraju dyscypliny sportowe. Stosunkowo dobre kursy, popularny bukmacher eFortuna oferuje także na zakłady na żywo, które mają wielu zwolenników, jak pokazują wygrane kupony, można na nich całkiem dobrze zarobić.

Miejmy także na uwadze, iż bukmacher Fortuna, jest nie tylko bukmacherem internetowym. Zgodnie z licencją przyznaną przez Ministra Finansów, zakłady w Fortunie, można również obstawiać w stacjonarnych punktach, a jest ich już kilkaset w całym kraju. Oczywiście typowanie meczów przez internet ma znacznie więcej zwolenników, ale także lokale bukmacherskie wciąż są popularne i są stale odwiedzane przez graczy.

obstawianie w punktach efortuna
Typowanie zakładów sportowych w lokalach Fortuna

Zakłady live oraz transmisje na żywo 

Typowanie zakładów bukmacherskich, będzie na pewno prostsze, jeżeli istnieje możliwość oglądania meczów live. U buka Fortuna, również tak to wygląda. Ten działający na terenie Polski bukmacher, chce zliczać się do czołówki. Trudno zatem, żeby w Fortunie nie istniała oferta na zakłady na żywo. Jak zatem możemy obstawiać zakłady live? Wystarczy, iż dokonany wyboru typu, meczów, zbudujemy kupon i wpiszemy odpowiednią stawkę. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Dodatkową zaletą Fortuny na żywo, będą transmisje ze sportowych wydarzeń. Oglądanie transmisji live z poziomu strony internetowej Fortuna albo aplikacji mobilnej, jest świetnym dodatkiem. Typer, który podejmie decyzję o obstawieniu wybranego zakładu, nierzadko będzie miał szansę śledzenia meczów na ekranie smartfona, tabletu, laptopa czy też komputera. To tak samo ważne: oglądanie transmisji w eFortuna online, nie jest w ogóle płatne. 

Kod promocyjny w eFortuna online 

Podając podczas rejestracji w serwisie Fortuny specjalny kod promocyjny „BETONLINE„, zyskujemy opcję korzystania z lepszego powitalnego bonusu, a tak dokładnie z większego ubezpieczonego zakładu. Tym samym otrzymujemy również znacznie lepszą ofertę od tej zaoferowanej standardowo przez Fortunę. Kod wpisujemy w formularzu rejestracyjnym na stronie www.eFortuna.pl.

Czy warto będzie z tego korzystać? Oczywiście, że tak. Lepiej coś mieć, aniżeli nie mieć, tym bardziej, iż nie wymaga to sporego zaangażowania. Nie musimy wpisywać samodzielnie kodu. Znajdziemy go w rejestracyjnym formularzu. 

Jakie bonusy daje nam bukmacher Fortuna? 

Obstawianie zakładów bukmacherskich za sprawą dostępnych bonusów, staje się jeszcze bardziej atrakcyjne, zaś dzięki powitalnej ofercie spora ilość graczy, jest w stanie szybko polubić i zadomowić się u bukmachera Fortuna. Promocje, zdecydowanie są warte omówienia, zatem warto się przy nich zatrzymać, gdyż inni bukmacherzy online mogą się od Fortuny wiele nauczyć. 

ewinner polski bukmacher
Firma bukmacherska eWinner – nowy bonus dla graczy

Oferowane bonusy bukmacherów często są wysokie, ale nie atrakcyjne ze względu na trudne do wykonania obroty tymże bonusem, a jak to wygląda w Fortunie? Czy możemy zyskać już na starcie, korzystając z bonusów, które oferowane są przez buka Fortuna? W pierwszej kolejności otrzymany możliwość korzystania z atrakcyjnych zakładów bez żadnego ryzyka do 600 zł, jak i obstawienie zakładu zupełnie za darmo na poziomie 20 złotych. Bukmacher ten przygotował również dobry bonus od kolejnego depozytu. To jednakże jeszcze nie wszystko. We własnej ofercie buk Fortuna, posiada także bonusy i wiele promocyjnych ofert dla stałych graczy. 

Bonusy w eFortuna online: bonus od depozytu 100%, freebet 20 PLN oraz cashback do 600 PLN 

Bukmacher Fortuna, przygotował dla swoich graczy potrójny bonus: zakład bez żadnego ryzyka z możliwością zwrotu aż do 200 złotych, freebet w wysokości 20 złotych, jak i bonus od drugiego z depozytów 100 procent do 200 zł. Tak prezentuje się jednakże oferta standardowa. Niektórzy użytkownicy, mogą jednakże wykorzystać specjalny bonus od kolejnego depozytu do 2100 złotych. Co musimy wówczas zrobić, żeby zyskać opcję skorzystania z niego? Przede wszystkim, podczas dokonywania rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl, w odpowiednim polu musimy wpisać promocyjny kod „BETONLINE„, który dam nam dodatkowe freebety na start. 

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online