Gdzie obstawiać spotkania w internecie?

Obstawianie meczów i spotkań sportowych w Internecie staje się coraz popularniejsze. Co chwila pojawiają się ludzie, którzy robią to zawodowo. Z uwagi na bardzo duży wybór w związku z legalnymi operatorami, może zaistnieć problem z wybraniem tego najbardziej odpowiadającego ich potrzebom. To, na który warto zwrócić uwagę będąc profesjonalistą postaramy się przedstawić w naszym rankingu.

gdzie obstawiać spotkania
Gdzie najlepiej obstawiać spotkania w internecie?

Ranking bukmacherów dla profesjonalistów

Patrząc na bukmacherów z punktu widzenia profesjonalisty mniejszą uwagę przykuwa się do wyglądu, a większą – do prezentowanej przez nich oferty, możliwości związanych z płatnościami, bonusów powitalnych oraz opcji dodatkowych. Dokładnie na tych wszystkich cechach postanowiliśmy się skupić przy przygotowywaniu tego rankingu. Przedstawiamy go poniżej, porządkując go od najlepszego (naszym zdaniem, oczywiście) do najgorszego (z najlepszej piątki, którą wybraliśmy). Naturalnie rzecz biorąc skupialiśmy się wyłącznie na kasynach działających legalnie w naszym kraju.

1. STS

Profesjonaliści powinni docenić usługi bukmacherskie firmy STS, która posiada bardzo kompletną ofertę jeżeli chodzi o wydarzenia sportowe i dyscypliny, z którymi są one związane. Dodatkowo plusem jest bardzo czytelna polityka bonusu powitalnego – firma podwaja wartość pierwszego naszego doładowania nieprzekraczającego 1200 zł. Bonusem trzeba zaledwie obrócić, co jednak jest rzeczą oczywistą. Warto też wspomnieć o bardzo innowacyjnej usłudze o nazwie Betgames, w której można obstawiać wyniki prowadzonych na żywo symulacji gier karcianych (w tym Pokera) – są to tak zwane „szybkie zakłady”, których rozwiązanie następuje w zaledwie kilka minut. Stanowią więc super opcję treningową dla wszystkich, którzy chcą obstawiać, a których mecze odbywają się dopiero w przeciągu kilku dni.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Będąc profesjonalistą jesteśmy ciągle w ruchu – STS oferuje nie tylko rozbudowaną aplikację mobilną, ale też niespowalniającą działania telefonu wersję na przeglądarkę w telefonie. Jest więc bardzo elastyczne, jeżeli chodzi o obstawianie „w biegu”.

2. Betclic

Betclic świetnie sprawdza się we współpracy z profesjonalistami przede wszystkim ze względu na to, że skupia się na spotkaniach sportowych – i robi to dobrze. Nie zawiera co prawda dodatkowych usług, ale jego potężna oferta oraz dostępność totalizatora sprawiają, że w naszym rankingu plasuje się wyjątkowo wysoko. Do tego wszystko dodać należy najlepszą aplikację mobilną na rynku, działającą z oboma systemami operacyjnymi (Android oraz iOS) i oferującą najwięcej w najprzyjemniejszej dla oka i najbardziej intuicyjnej szacie graficznej. Bonus powitalny również stoi na wysokim poziomie – operator tego serwisu bukmacherskiego oferuje cashback do 500 zł. Jeżeli obstawimy nasz pierwszy zakład, a kupon okaże się przegrany, firma zwróci nam kasę na konto bonusowe (oczywiście w wysokości zależnej od zakładu samego w sobie).

bukmacher sts bez depozytu bonus
Polski bukmacher STS – bonus 29 PLN bez depozytu

3. Fortuna

Fortuna jest jednym z najczęstszych wyborów profesjonalistów nie bez powodu – oferuje najlepsze filtrowanie na rynku, pozwalając szybko dostosować jego ogromną ofertę do indywidualnych potrzeb. Co ciekawe, można tutaj skorzystać z usług idących daleko poza zakłady prawdziwych spotkań sportowych – Fortuna posiada bowiem bogatą ofertę związaną z tak zwanymi wirtualnymi sportami, w ramach której można obstawiać wyniki symulacji sportów rozgrywanych na silniku gry. Rozgrywanych dużo częściej, powiedzmy to wprost.

Bukmacher Fortuna oferuje niemal doskonałą aplikację mobilną, która daje dostęp do wszystkiego tego, co oferuje główny serwis w przystępnej oprawie graficznej. Co ciekawe, daje również dostęp do wygodnych i praktycznych powiadomień push, które informują nas o ważnych wydarzeniach nawet w chwilach, gdy nie mamy czasu i nie jesteśmy w stanie ich śledzić.

betfan bonus bez depozytu
W Betfan zakład bez ryzyka 100 PLN

4. Betfan

Betfan to bukmacher nakierowany na profesjonalistów, co widać po jego oprawie graficznej i po skomplikowanym interfejsie, w którym nie odnajdzie się każdy. Posiada bardzo dużą ofertę i możliwości obstawiania gier (komentowanych przez profesjonalnego komentatora) symulowanych, odbywających się w postaci szybkich skrótów. Jest to dobra opcja, żeby szybciej zarobić, a jednocześnie cieszyć oko jakością wykonania. Ciekawie prezentuje się również opcja obstawiania wydarzeń z życia codziennego – zostało to zrealizowane w przyjemny, blogowy sposób, wplecione w serwis informacyjny. Bonus w Betfan jest najbardziej złożony, ale zdecydowanie najbardziej korzystny.

opinie o bukmacherach

W Betfan obstawiać spotkania od samego jego początku. Zawsze dużą zaletą tego bukmachera była uczciwa oferta bonusów, bez kruczków w regulaminie. Dodatkowo dość dobre kursy i niższa marża.

Typer

forum betonline.net.pl

Betfan oferuje też dostęp do aplikacji mobilnej – potężnej, ale dostępnej wyłącznie na Androida.

5. Totolotek

Totolotek jest jednym z najstarszych operatorów bukmacherskim i posiada dość przestarzałą stronę Internetową – choć profesjonaliści dobrze się w niej odnajdą, mogą narzekać na ubogą ilość opcji ułatwiających im życie. Plusem jest jednak szybkość działania, nieporównywalnie wyższa od konkurencji, jak również bogactwo bonusów – otrzymamy tutaj nie tylko bonus powitalny, ale i ten płynący z pierwszego doładowania konta przez aplikację mobilną. Ta dostępna jest jednak tylko w wersji na Androida.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online