Ile czasu ma gracz na odebranie wygranej w STS?

Każdy typer chce, aby wygranych było możliwie jak najwięcej. Ostatnio udało Ci się trafić kupon solo albo akumulowany? Teraz zastanawiasz się, jak odebrać wygraną z STS? Jest to nieco bardziej skomplikowane w przypadku punktów naziemnych. Dlaczego? Co powoduje, że coraz więcej osób chętnie decyduje się zatem na obstawianie przez sieć?

odebranie wygranej w sts
Ile czasu ma gracz na odebranie wygranej w STS?

Jak to wygląda w przypadku lokalów stacjonarnych?

Gra w punktach stacjonarnych ma swoje plusy, jak i minusy. Jeśli chodzi o STS, to ta firma bukmacherska posiada zdecydowanie najwięcej lokali w całym kraju. Znajdują się one bowiem nie tylko w największych miastach, ale także mniejszych miasteczkach. Zagrałeś kupon w jednym z takich miejsc? Sprawdziłeś wyniki i jesteś zadowolony, ponieważ tak naprawdę wszystko poszło po Twojej myśli? W takim razie czas odebrać wygraną. Na szczęście nie musisz tego robić dosłownie w ten sam dzień. Jak to wygląda w praktyce? Wszystko jest dokładnie opisane w regulaminie. Dlatego zawsze rekomenduje się, by zapoznawać się z takimi kwestiami.

Jeszcze przed posłaniem premierowego kuponu, czy zarejestrowaniem konta bukmacherskiego itp. Ile masz czasu na wizytę w punkcie stacjonarnym? Warto zaznaczyć, że wygrana może być odebrana w ciągu 30 dni od momentu rozliczenia konkretnego kuponu. Jest to zatem dość długi okres. Nie musisz zatem martwić się, że nie zdążysz z wykonaniem tego zadania, chociaż warto możliwie szybko się z nim uporać, by potem o tym nie zapomnieć itd. Innymi słowy, tej kwestii nie powinno się zostawiać na ostatnią chwilę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak przebiega proces odbierania wygranej w STS? Musisz przede wszystkim mieć ze sobą kupon. To podstawa. Na bazie tego kuponu zostaną Ci wypłacone pieniądze. Osoby zajmujące się przyjmowaniem zakładów itp. wszystko najpierw sprawdzą. Potem wypłacą gotówkę. Czasami warto mieć ze sobą dowód osobisty. Po to, by potwierdzić, że rzeczywiście masz 18 lat. Ogólnie sam proces odbywa się szybko i sprawnie.

Czy można odebrać wygraną po terminie?

Niestety, ale nie ma takiej opcji. Bukmacher STS czy eFortuna online mają twarde zasady na tej płaszczyźnie. Masz dokładnie 30 dni od momentu rozliczenia konkretnego kuponu pojedynczego, czy akumulowanego itp. na odebranie wygranej. Po tym czasie ta opcja przepada bezpowrotnie. Warto zatem zrobić wszystko, by nie przekroczyć krańcowego terminu. W innej sytuacji osoby pracujące w lokalu naziemnym STS będą miały związane ręce. Pamiętaj, że to nie od nich zależy to, czy wypłacić komuś wygraną, czy nie.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Wszystko jest dokładnie określone w systemie itd. Jeśli spóźnisz się i będziesz chciał odebrać wygraną np. po 33 dniach, to niestety wrócisz z niczym. W takiej jednak sytuacji nie powinno się obwiniać bukmachera STS, czy pracowników tego podmiotu itd. Wina będzie leżała wówczas tylko i wyłącznie po Twojej stronie.

Nie wszystkie wysokie wygrane w STS są wypłacane od razu

W niektórych sytuacjach Klient nie odbierze od razu swojej wygranej. Kiedy jednak tak się dzieje? Czy jest się czego w takim momencie obawiać? Na szczęście nie. Chodzi natomiast o sytuacje, które dotyczą stosunkowo sporych wygranych. A takie na szczęście też się zdarzają. I to dość często. Szczególnie w bukmacherze STS, który jest przecież obecnie zdecydowanie najbardziej popularny i wysokie wygrane w STS zdarzają się dość często. Załóżmy, że jesteś takim szczęśliwcem i udało Ci się wygrać relatywnie sporo pieniędzy. W takim wypadku musisz zabrać ze sobą swój kupon oraz udać się do lokalu stacjonarnego STS. Jeśli wygrana będzie stosunkowo spora, to możesz być poinformowany, że będzie ona wypłacona dopiero w terminie do dwóch tygodni.

superbet zakłady online
Darmowe promocje i bonusy w Superbet Polska

Liczy się on od momentu przedstawienia kuponu w konkretnym punkcie stacjonarnym. Musisz bowiem wiedzieć, że w lokalach naziemnych nie są przechowywane bardzo duże sumy pieniędzy. Chociażby ze względów bezpieczeństwa itd. Osoby, którym uda się wygrać sporo pieniędzy nie muszą się jednak martwić. Wielokrotnie słyszeliśmy o takich sytuacjach. Bukmacher STS jest uczciwy i zawsze wypłacał pieniądze – co do grosza. Jedyny minus tej właśnie sytuacji jest taki, że trzeba po prostu trochę poczekać.

Obstawianie na stronie internetowej STS jest o wiele bardziej komfortowe

Nie chcesz czekać ani chwili na odebranie Twojej wygranej? Coraz więcej osób decyduje się na obstawianie na stronie www.STS.pl (rejestracja z kodem: BETONLINE). Jest to bardzo popularna opcja. Dzięki niej możesz zaoszczędzić własny czas, jak i pieniądze. Nie ma problemów, by grać ze swojego domu albo mieszkania. A jak zainstalujesz aplikację mobilną, to będziesz mógł typować również poza własnym miejscem zamieszkania i to nie tylko sport, ale również poker online. Jak wygląda odbieranie wygranej w tym przypadku? Na pewno o wiele szybciej. Wszak wygrane są automatycznie dopisywane do stanu konta. W niedługim okresie po rozliczeniu kuponu.

Nie musisz zatem podejmować żadnej dodatkowej aktywności na tej płaszczyźnie. Nie trzeba zatem okazywać kuponu, jak np. właśnie w punktach stacjonarnych. Wszystko jest bowiem zapisane w historii Twojego konta. Co zaś zrobić, kiedy rozliczenie jest błędne? Czasami tak się dzieje. Nie trzeba jednak panikować. Wystarczy tylko skontaktować się z Obsługą Klienta. Na pewno ta kwestia szybko zostanie wyjaśniona, a kupon rozliczony poprawnie.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online