Jak obstawiać Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej?

Co cztery lata miłośnicy futbolu myślą tylko o jednym — o Pucharze Świata w Piłce Nożnej! To wydarzenie jednoczy wszystkich ludzi na świecie i sprawia, że wszyscy w tym samym czasie oglądają mecze piłki nożnej. Wtedy też możemy zobaczyć wszystkie piłkarskie gwiazdy w „jednym miejscu”, a mowa o takich zawodnikach jak: Cristiano Ronaldo, Messi, Neymar, Mbappé. Mistrzostwa wzbudzają niesamowite emocje, a także są doskonałą okazją do obstawiania zakładów sportowych.

Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej odbędą się w Katarze

Niektóre drużyny już zagwarantowały sobie miejsce w mundialu, a jednym z nich jest zespół brazylijski. Niemcy, Belgia, Serbia, Chorwacja, Hiszpania i Dania również mają już podbite paszporty do kraju arabskiego. Francja, która wygrała Mistrzostwa Świata 2018, ma również zagwarantowaną edycję na mistrzostwach 2022, a także gospodarz, jakim jest Katar. Drużyny, takie jak Argentyna i Włochy, wciąż muszą wygrać kilka meczów, aby zakwalifikować się do zawodów.

Jak obstawiać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022?

Możesz w bardzo łatwy sposób obstawiać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w witrynach hazardowych i na stronach bukmacherskich. Zawsze sprawdzaj ich autentyczność. Możesz też sprawdzić, kto jest ich sponsorem. Sponsorzy to np. firmy takie jak Schuette Shop. Po rejestracji musisz dokonać pierwszej wpłaty na swoje konto, by móc obstawiać mecze. Nie ma minimalnej kwoty przelewu. Jednak jeśli chcesz zagwarantować sobie bonus rejestracyjny, to musisz być świadomy, że większość operatorów określa minimalną kwotę depozytu. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to duża kwota, ale jej wartość będzie zależeć od zasad każdego bukmachera.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Zakłady na kwalifikacje do Mistrzostw Świata i obstawianie meczów długoterminowe

Ten rodzaj zakładów polega na obstawianiu kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Możesz też obstawić mecze długoterminowo. Oznacza to, że obstawiasz ligę, a nie mecze. Jeśli spojrzysz na kursy, zobaczysz, że są wysokie i bardzo zachęcające. To dlatego, że obstawianie na rynkach długoterminowych jest bardziej ryzykowne. W końcu wszystko może się zmienić w mgnieniu oka! Kraj może nie zakwalifikować się do Mistrzostw Świata lub nawet opuścić fazę grupową.

Kto wygra Mistrzostwa Świata 2022?

Dobrą taktyką pomagającą w identyfikacji drużyn, które mają największe szanse na wygranie Pucharu Świata, jest sprawdzanie kursów bukmacherów. Bukmacherzy oferują kursy na Mundial 2022 na podstawie statystyk. Ponadto zawsze stawiają swoją marżę zysku na szczycie tych kursów. Bukmacherzy to przecież firmy i jak każdy biznes dążą do rentowności. Zwykle nie oferują bardzo wysokich kursów drużynom, które mają większe szanse na wygranie meczu lub zawodów. Zatem im niższy kurs dla drużyny, tym większa szansa na zwycięstwo. I odwrotnie. Dla przykładu — kurs na Francję jest 10 razy mniejszy niż na przykład kurs na Holandię.

Jeśli chcesz teraz obstawiać na Francję, ma to swoje zalety – dzięki temu możesz otrzymać więcej pieniędzy, niż gdybyś obstawiał podczas Mistrzostw Świata. Jednak ponieważ piłka nożna jest pełna niespodzianek, tego typu zakłady wiążą się z wysokim ryzykiem. W końcu kto spodziewał się zwycięstwa Chorwacji z Anglią w półfinale w 2018 roku?

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online