Jak wygrywać w pokerze online w Betgames STS?

Bukmacher STS cały czas stara się przyciągnąć do siebie nowych klientów. Spece od marketingu opracowują coraz to nowsze promocje, spółka stara się też regularnie dodawać nowe usługi. Jedną z ciekawych propozycji, która pojawiła się u tego bukmachera w ostatnich miesiącach, jest Betgames, czyli symulowane gry karciane w czasie rzeczywistym. Dzięki nowej usłudze STS jest pierwszym w Polsce bukmacherem, oferującym użytkownikom tego typu rozwiązania. Żadna inna spółka nie zaproponowała nam jeszcze czegoś takiego, bojąc się zapewne ustaleń obowiązującej obecnie ustawy hazardowej. Jakim cudem bukmacher STS był w stanie zaproponować nam coś takiego? Czy możemy tu zagrać w pokera? Jak możemy to zrobić? Na wszystkie te pytania odpowiedź znajdziecie w dalszej części artykułu.

jak wygrywać w pokerze online?
Betgames STS jak wygrywać w pokerze online?

Legalne gry karciane w STS Betgames online

Betgames, czyli nowa sekcja gier symulowanych w STS pojawiła się na stronie bukmachera 30 sierpnia 2019 roku. Pozwala nam ona obstawić zakłady na pokera online, bakarat oraz wojnę, ale STS zapowiada, że już niedługo ilość dostępnych w usłudze gier ulegnie znacznemu rozszerzeniu. Nic dziwnego, Betgames zyskał bowiem ogromną popularność wśród osób, które były dotychczasowymi użytkownikami STS, a także przyciągnął bardzo dużą ilość ludzi z zewnątrz. Dlaczego? Wszystko z powodu tego, że rozgrywki w Betgames możemy zagrać o dowolnej porze dnia i nocy, niezależnie od tego czy akurat są święta, czy też inna okazja, przez którą normalna oferta sportowa nie jest akurat zbytnio rozbudowana. Co więcej, pojedyncze rozdanie trwa zaledwie kilka minut, dlatego też na rozstrzygnięcie zakładu nie trzeba wcale długo czekać. Pieniądze trafiają na nasze konto niezwłocznie po zakończeniu rozgrywki, co oznacza, że możemy bardzo szybko zgromadzić spory kapitał. 

Usługa posiada bardzo atrakcyjną szatę graficzną, wszystko jest jasne i czytelne, a obstawianie nie powinno sprawić problemów nawet osobom początkującym. Jedynym mankamentem są słabo opisane gry, przez co czytanie instrukcji zamieszczonej na STS mija się z celem. Nie bójcie się jednak, specjalnie dla Was przygotowaliśmy opisy każdej z gier dostępnych w STS Betgames. Poradniki znajdziecie w drugiej części tego artykułu. Przy każdej z gier znajduje się dedykowany czat grupowy online, który pozwala swobodnie dyskutować z innymi użytkownikami serwisu, grającymi aktualnie w tę samą grę. Tematy rozmów są zupełnie dowolne. Debatować można nad przebiegiem rozdania, można pochwalić się zwycięskim kuponem, a nawet toczyć dyskusje na tematy zupełnie niezwiązane z tym, co dzieje się na stole. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku i zgodnie z zapisami regulaminu. Osoby łamiące przepisy zostaną pozbawione dostępu do czatu, a w skrajnych przypadkach ich konta zostaną usunięte z serwisu i stracą swoje pieniądze. 

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Nad przebiegiem każdej z gier czuwa krupier. Najczęściej w postaci młodej i atrakcyjnej dziewczyny. Niech jednak nie zmyli Was wygląd. Mamy tu do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami, którzy wiedzą co robić z kartami. Krupierzy czuwają nad przebiegiem każdego rozdania, przygotowując karty, tasując je i wykładając na stół. Warto być na bieżąco z podawanymi przez nich informacjami, gdyż mówią oni również o tym, kiedy możemy brać się za obstawianie, a przecież o to właśnie nam chodzi.

Jak obstawiać gry karciane w STS Betgames?

Na samym początku naszej przygody z STS Betgames musimy oczywiście założyć konto na stronie www.STS.pl (kod promocyjny: BETONLINE). Jeśli posiadacie już konto gracza u tego bukmachera, możecie spokojnie przejść do opisów poszczególnych gier, gdyż nic nowego się tu nie dowiecie. My tymczasem zaoferujemy trochę informacji dla osób, które dopiero dowiedziały się o tej firmie i chcą spróbować swoich sił z nową ofertą. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Rejestracja nowego konta jest bardzo prosta. Wystarczy tylko podać swoje podstawowe dane i już po kilku minutach możemy rozpocząć zabawę z obstawianiem. Zanim to zrobimy, przystańmy na moment i wykonajmy pełną rejestrację. Po wysłaniu dowodu osobistego do weryfikacji pracownikom bukmachera, status naszego konta zmienia się z tymczasowego na stałe, co oznacza m.in. zdjęcie ograniczeń, takich jak maksymalna wysokość stawkowania czy też brak możliwości wypłaty (to bardzo ważne, osoby z kontem tymczasowym nie mogą wypłacać pieniędzy do momentu weryfikacji konta. Warto więc zrobić to jak najszybciej).

Po rejestracji i wysłaniu skanów dokumentów możemy już przejść do wpłacania pieniędzy na swoje konto użytkownika. Przy pierwszym depozycie powinniśmy koniecznie pamiętać o tym, że ma on wpływ na wysokość otrzymywanego bonusu. Jeśli chcemy uzyskać maksymalny bonus, powinniśmy wpłacić odpowiednią kwotę. 

ewinner polski bukmacher
Firma bukmacherska eWinner – nowy bonus dla graczy

Pamiętajmy też o tym, że zakłady na Betgames STS, jak i zwykłe bukmacherskie, dostępne są dla osób, które mają ukończone 18 lat. Stawka minimalna kuponu to 2 złote. Możemy obstawiać jedynie kupony pojedyncze, nie ma możliwości obstawienia akumulatorów. 

Jak wyglądają gry w Betgames STS online?

Gry w Betgames są dość specyficzne. Jako iż ustawa hazardowa zabrania bukmacherom oferować karcianek z krwi i kości, STS musiał pójść na pewne ustępstwa. Symulowane gry karciane mogą brzmieć ciekawie, a w rzeczywistości jest to po prostu nic innego, jak typowanie tego, co zaraz zdarzy się na stole. Nie mamy żadnego wpływu na rozdanie, nie możemy decydować czy wchodzimy, czekamy czy też pasujemy. Rozczarowani? Spokojnie, może i nie brzmi to zbyt ciekawie, ale w rzeczywistości gra taka daje sporo emocji, a co więcej, można na niej bardzo dużo zarobić. Nie nastawiajmy się jednak na łatwe zarobki, gdyż jak wiadomo, tutaj jak i w zwykłej bukmacherce, trzeba sporo się nauczyć, zanim obstawianie zacznie przynosić profity. 

jakei gry w betgames sts najlepsze
Gry karciane w Betgames STS

W ofercie Betgames znajdziemy obecnie cztery różne gry karciane. Są to odpowiednio: wojna, poker, poker 6+ i bakarat. Każda z gier opiera się na zasadach znanych nam z prawdziwych, turniejowych reguł danej gry, dzięki czemu łatwo będzie opanować podstawy. Oczywiście nic nie jest idealnie takie same. Reguły musiały zostać dopasowane do wymagań ustawy hazardowej. Jak w takim razie grać w pokera w STS Betgames? Informacje o innych grach znajdziecie w kolejnych artykułach.

Poker w STS Betgames – Jak wygrywać w pokera online?

Zasady gry w pokera są bardzo zbliżone do tych znanych nam z najpopularniejszej odmiany tejże gry, czyli Texas Hold`Em. Talia biorąca udział w rozgrywce liczy sobie 52 karty, a w grze uczestniczy 6 osób. Celem rozdania jest zdobycie jak najmocniejszego układu kart. Na początku każdy dostaje po dwie karty, a na stół wykładanych jest dodatkowych pięć kart, koszulkami do góry. W miarę upływu rozgrywki są one stopniowo odsłaniane i każdy z graczy może wykorzystać je do skonstruowania jak najmocniejszego układu. Pojedynczy układ powinien liczyć maksymalnie pięć kart, a do jego zbudowania można używać zarówno dwie swoje karty, jak i pięć tych znajdujących się na stole. 

poker bez depozytu w polsce
Bonus bez depozytu w Betgames STS na gry karciane

Celem typera jest obstawienie, który z graczy zwycięży dane rozdanie lub też postawienie na wygrywający układ. Nie będziemy tu rozpisywać wszystkich możliwych układów, gdyż zajęłoby to zbyt wiele miejsca, ale radzimy każdemu, by się z nimi zapoznał, gdyż bez tej elementarnej wiedzy skuteczne obstawianie pokera w STS Betgames jest niemożliwe. 

Jak wygląda sama rozgrywka? To bardzo proste. Wystarczy tylko skupić się na słowach krupiera i będziemy wiedzieć o wszystkim na bieżąco. Obstawianie możliwe jest w czterech etapach. Typować możemy przed następującymi sytuacjami:

superbet zakłady online
Darmowe promocje i bonusy w Superbet Polska
  • Rozdaniem dwóch kart dla każdego z graczy
  • Wyłożeniem na stół pierwszych trzech wspólnych kart
  • Dołożeniem czwartej wspólnej karty
  • Dołożeniem piątej wspólnej karty

W momencie, gdy na stole pojawi się piąta wspólna karta, następuje podsumowanie całego rozdania i ogłoszenie wyników. Zwycięzcami są wszyscy typerzy, którym uda się obstawić na gracza, który wygrał, bądź też na zwycięski układ. 

Pojedyncza rozgrywka w Poker STS Betgames trwa około 4-5 minut, a po niej następuje krótka przerwa, po której zaś dochodzi do kolejnego rozdania. Mimo że z pozoru może się wydawać, że tego typu rozgrywka nie będzie dawała dużych emocji, to w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. 

UWAGA: Polski bukmacher STS przygotował dla nowych graczy szereg ciekawych promocji i bonusów na start. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonus bez depozytu z kodem: BETONLINE. Wszystko to i nawet więcej po rejestracji na www.STS.pl z kodem bonusowym BETONLINE.

4.9 / 5. Ocen: 11

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online