Jakie promocje i bonusy daje Betclic? Nowa oferta dla graczy!

Nie posiadasz jeszcze konta w tym podmiocie bukmacherskim? Ostatnio coraz poważniej się jednak nad tym wszystkim zastanawiasz? Sprawdź w naszym artykule, czy ta firma bukmacherska jest jednak w ogóle legalna. Od tego trzeba bowiem zacząć rozważania na temat nowego podmiotu, prawda? A potem przejdziemy do bardziej przyjemnego tematu. Mianowicie omówimy wszystkie najważniejsze promocje, które w tym momencie zapewnia Betclic.

promocje i bonusy betclic
Jakie promocje i bonusy daje Betclic? Nowa oferta dla graczy!

Czy Betclic to legalna firma bukmacherska?

Losy tego podmiotu bukmacherskiego są dość ciekawe. Warto zaznaczyć, że jeszcze kilka lat temu Betclic nie działał zgodnie z obowiązującymi wówczas przepisami. Mowa o okresie sprzed znowelizowania (w największym stopniu) Ustawy Hazardowej. Wszystko zmieniło się potem. 1 lipca 2017 roku w życie weszła mocno zmieniona Ustawa Hazardowa. W myśl wprowadzonych przepisów niektóre podmioty (takie, jak właśnie m.in. Betclic) musiały wycofać się całkowicie z rynku albo zacząć działać na nowych zasadach. Wcześniej bowiem wiele zagranicznych podmiotów nie odprowadzało podatków do Skarbu Państwa. Nie da się ukryć, że przez to te firmy były w uprzywilejowanej pozycji. Wszak mogły np. oferować nieco wyższe kursy w porównaniu do rodzimych podmiotów. Ustawa Hazardowa sporo zmieniła.

Początkowo firma bukmacherska Betclic działała nielegalnie. Później wycofała się z rynku. Na szczęście po to, by przejść przez swego rodzaju proces „rekrutacji”. Wszak teraz firmy bukmacherskie muszą wypełnić wniosek i trochę poczekać, zanim zostanie on przejrzany i zaakceptowany (przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów). Warto dodać, że aktualnie Betclic działa w pełni legalnie. Nie są to tylko nasze słowa. W razie czego możesz przeczytać notkę na ten temat na stronie internetowej Betclic. Z niej zaś wynika, że ten podmiot uzyskał aprobatę od Ministerstwa Finansów. A od 2 września 2018 roku ta firma bukmacherska może swobodnie oferować zakłady online na rynku w Polsce. Co ważne, ten dokument jest wystawiany na okres sześciu lat.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Co dzieje się potem? Każda firma bukmacherska musi ponownie dołożyć wszelkich starań, by licencja została przedłużona. Wszystko jednak wskazuje na to, że w przypadku Betclic nie będzie z tym żadnego kłopotu. W końcu ta firma bukmacherska działa transparentnie i legalnie. Nie ma z nią żadnych kłopotów. Wszystkie należne podatki są zaś terminowo odprowadzane do stosownych urzędów itd.

Nowy bonus w Betclic – Zakład bez ryzyka do 200 PLN

Zajmijmy się teraz oferowanymi promocjami. Okazuje się, że ta firma bukmacherska zapewnia bardzo hojne atrakcje. M.in. możesz zainkasować zakład bez ryzyka. Jak zaś z niego skorzystać? Warto na początku wyjaśnić, że oferta jest dedykowana wyłącznie dla osób, które nigdy wcześniej nie zakładały konta w Betclic.

UWAGA: Nowy kod promocyjny w Betclic na zakład bez ryzyka 200 PLN to: KOD550. Wpisujemy go podczas rejestracji na www.Betclic.pl.

Dodatkowo oczywiście ta firma bukmacherska zastrzega sobie w regulaminie, że zarejestrować się mogą tylko Klienci pełnoletni. Przeszedłeś przez proces rejestracji? Teraz czas na wpłacenie środków. Potem warto zagrać premierowy kupon. Tutaj… nie możesz stracić. Wszak jak przegrasz, to otrzymasz zwrot.

fuksiarz bonus bez obrotu
Nowa atrakcyjna oferta legalnego bukmachera Fuksiarz

Jaki? Firma bukmacherska Betclic zapewnia zwrot nawet 200 PLN w postaci freebetów (minus podatek). Załóżmy, że postawiłeś za 100 PLN na mecz futbolowy. Wydawało Ci się, że Lech Poznań pokona Wisłę Płock nawet minimum dwoma golami? Finalnie jednak Kolejorz niespodziewanie przegrał. W takim razie otrzymasz zwrot wynoszący 88 PLN (100 PLN – 12 PLN w formie podatków).

Czym cechuje się promocja Multi+ w Betclic?

Chcesz wygrywać sporo pieniędzy? Warto zatem wybierać takie firmy bukmacherskie, które zapewniają dobrej jakości promocje. Takie ma zaś na pewno w ofercie legalny Betclic. Co ważne, są one dedykowane nie tylko dla nowych użytkowników. Każdy może bowiem skorzystać z Multi+. Na czym to polega w praktyce? Do promocji zaliczane są wyłącznie zakłady akumulowane. Musisz tutaj umieścić minimum pięć wydarzeń. Nie ma problemu, by warianty prematch były łączone z opcjami na żywo. Jeśli uda Ci się wygrać, to możesz liczyć na dodatkowy bonus.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Wszystko jest czarno na białym przedstawione w tabelce. Jak zagrasz dokładnie pięć wydarzeń (może być to piłka nożna, sporty wirtualne, tenis itd.) i wygrasz, to otrzymasz dodatkowo od Betclic 5%. Jeśli postawisz dziesięć wydarzeń na kuponie i wygrasz, to możesz liczyć na kolejny bonus. Co jest oferowane? To aż 20%! Maksymalnie można zainkasować nawet 120%. W takiej sytuacji Twoja bazowa wygrana będzie porządnie podwojona.

Pieniądze od Betclic nawet… za zapraszanie znajomych

Masz w najbliższym otoczeniu osoby, które podobnie jak Ty interesują się sportem oraz zakładami bukmacherskimi, a może nawet są to zawodowi typerzy? W takim razie warto sprawdzić to zagadnienie. W końcu firma bukmacherska Betclic oferuje sporo pieniędzy za zapraszanie znajomych. Jakie są główne zasady, podobnie jak w STS czy eFortuna? Musisz mieć założone konto z kodem promocyjnym KOD550 na www.Betclic.pl (zweryfikowane) i dokonać jednego depozytu. Potem możesz zapraszać znajomych. Jeśli Twój kolega założy konto (pamiętaj, żeby to zrobił poprzez Twój unikalny kod) oraz wpłaci po raz pierwszy pieniądze, to obaj otrzymacie po 20 PLN (w formie freebetów). Miesięcznie można otrzymać maksymalnie 100 PLN. Potem możesz zaś znowu zapraszać kolejnych znajomych.

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online