Kiedy skorzystać z płatnych typów bukmacherskich?

Eksperci z tym tematem nie mają żadnych wątpliwości. Im bowiem płatne typy bukmacherskie w ogóle nie są potrzebne do szczęścia… Osoby początkujące wprost przeciwnie. Tacy gracze często się bowiem zastanawiają nad tym zagadnieniem. Kiedy płatne typy będą zatem stanowiły ciekawą alternatywę? Jakie mamy tutaj główne walory i mankamenty? Jak selekcjonować strony www, które oferują takie właśnie warianty?

płatne typy bukmacherskie
Kiedy i czy w ogóle warto płacić za typy bukmacherskie?

Plusy i minusy płatnych typów bukmacherskich

Co powoduje, że ludzie sięgają po płatne typy? Generalnie przyczyny są dwie. Warto rozpocząć ten artykuł od tego, że trzeba posiadać zaś kilka cech, by wygrywać regularnie pieniądze w zakładach bukmacherskich. Liczy się na pewno wiedza odnosząca się do konkretnej dyscypliny sportu. Przydaje się też dokładna analiza. Warto bowiem sprawdzić możliwie jak najwięcej czynników, żeby mieć pewność, że konkretny typ istotnie jest warty uwagi. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że nie posiadają zaś – po swojej stronie – najważniejszych czynników.

Jakich? To m.in. odpowiednia wiedza na temat piłki nożnej, skoków narciarskich, koszykówki itp. Od razu warto zauważyć, że najlepiej skupiać się tylko na jednej, ewentualnie na dwóch dyscyplinach. Nie uważasz się za eksperta? A może Twój problem polega na tym, że po prostu najzwyczajniej w świecie nie masz zbyt wiele czasu na regularne analizowanie spotkań? Z tego względu rozważasz tę opcję? Jakie mamy tutaj najważniejsze plusy? Nie da się ukryć, że płatne typy to duża wygoda. Kupony są przygotowane i gotowe do gry. Nie trzeba tracić czasu na szukanie, przeglądanie oferty, analizowanie, czy rzeczywiście warto zagrać na gospodarzy, gości itp.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Trzeba jednak zauważyć, że płatne typy bukmacherskie mają też swoje wady. Dużo tutaj zależy od wyboru odpowiedniego typera. Nie jest bowiem powiedziane, że zapłacisz i to zagwarantuje Ci skuteczność na poziomie 90% czy wyższą… Często trzeba liczyć się ze sporym rozczarowaniem. Szczególnie, jeśli selekcja graczy nie zostanie wykonana prawidłowo. Dodatkowo i tak przecież trzeba płacić pieniądze za typy. Jeśli zatem zostaną tutaj podjęte złe decyzje, to dana osoba może stracić na tym wszystkim podwójnie.

Trzeba też liczyć się z oszustami. Są bowiem ludzie oferujący płatne typy i tak zwane „pewniaki”. Szybko jednak okazuje się, że są to tylko zwykli gracze, którzy szukają naiwniaków. Wniosek jest zatem taki. Możesz zdecydować się na płatne typy, ale nikt tak naprawdę nie zagwarantuje Ci, że ta inwestycja Ci się opłaci. Sporo tutaj zależy od wyboru typera, ale także od szczęścia. Pamiętaj, że nawet zawodowcy mają bowiem słabsze momenty. 

poker bez depozytu w polsce
Bonus bez depozytu w Betgames STS na gry karciane

Kiedy się na nie zdecydować?

W jakim położeniu rzeczywiście zdecydować się na płatne typy? Chcesz zainwestować w zakłady bukmacherskie? Zdajesz sobie sprawę, że płatne typy nie gwarantują 100% skuteczności? Nie posiadasz albo optymalnych umiejętności, albo czasu na dokładną analizę? W tej sytuacji na pewno jest to opcja warta rozważenia. Trzeba zauważyć, że jest naprawdę wielu graczy, którzy korzystają z tej opcji i całkiem dobrze na tym wychodzą. Rzecz jasna zawsze i tak najlepiej ma się tutaj zawodowiec, który te typy sprzedaje. Dla niego to swego rodzaju zabezpieczenie przed zbyt dużymi stratami i dodatkowe źródło dochodu.

opinie o bukmacherach

Bardzo trzeba uważać jeśli się planuje zainwestować w płatne typy, albo jak kto woli „pewniaki”. Jest wielu oszustów, którzy tylko czekają na nasze pieniądze.

Typer

itypy.pl

Kiedy jeszcze warto postawić na płatne typy bukmacherskie? Nie wiesz, jaki system wybrać? Znasz się na sporcie, aczkolwiek kwestie związane z zarządzeniem, modelami gry itp. stanowią dla Ciebie czarną magię? W tej sytuacji warto zdecydować się na pomoc profesjonalistów. W międzyczasie dobrze jest jednak i tak podszkolić się w tym temacie. Aby potem zacząć grać na własny rachunek.

Jakie strony z płatnymi typami wybierać?

Są strony internetowe, które radzą sobie naprawdę bardzo dobrze. W związku z tym nie narzekają na brak zainteresowania ze strony Klientów. Czym powinny cechować się tego typu portale online? Ważne jest tutaj to, by zdecydować się na fachowców, którzy są doświadczeni na rynku. Dobrze jest po prostu sprawdzić staż na rynku. To nic nie kosztuje, a może uchronić przed trafieniem na oszustów. Typerów należy też selekcjonować pod kątem yieldu. Wybieraj tylko takich speców, którzy mają minimum kilkadziesiąt zagranych typów i wysoki wskaźnik wygranych.  

Dla graczy, którzy jednak wolą obstawiać swoje kupony na własne ryzyko i posiłkować się darmowymi typami wybór jest prosty, to forum bukmacherskie BetOnline, na którym od 15 lat najlepsi w Polsce typerzy wymieniają się swoimi analizami, typami i prognozami zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online