Najlepsze aplikacje mobilne polskich bukmacherów

W dzisiejszych czasach korzystanie z Internetu nie kojarzy się wyłącznie z siedzeniem przed komputerem – rozwój technologiczny sprawił, że upowszechniło się korzystanie z urządzeń mobilnych do sprawdzania tego, co „piszczy w sieci”. Standardem stało się, że szanująca się strona posiada swoją wersję mobilną albo aplikację towarzyszącą. Nie inaczej jest z bukmacherami, którzy chcą umożliwić swoim odbiorcom obstawianie z każdego miejsca, w którym się znajdują. W tym przeglądzie skupimy się na tych bukmacherach, których aplikacje mobilne działają najsprawniej, prezentując możliwości każdej z nich.

aplikacje polskich bukmacherów
Najlepsze aplikacje Polskich bukmacherów online

Po co nam bukmacherska aplikacja mobilna?

Choć mogłoby się wydawać, że do zakładów wzajemnych powinniśmy podchodzić rozsądnie, siadając przed komputerem i namyślając się nad ostatecznym wyglądem naszego kuponu, nie zawsze mamy na to czas. Tak właściwie istnieje wiele powodów, ze względu na które powinniśmy sięgnąć po aplikację bukmachera, z którego usług korzystamy. Do tych najważniejszych należą:

 • chęć bycia na bieżąco – dzięki aplikacjom mobilnym możemy być na bieżąco powiadamiani o spotkaniach, które albo nas interesują, albo mogą nas zainteresować;
 • możliwość obstawiania z każdego miejsca na świecie – dzięki aplikacji mobilnej obstawiać możemy nawet będąc w podróży, delegacji – gdziekolwiek poza domem;
 • doskonały środek do obstawiania na żywo – nie ma nic lepszego, niż położenie się na kanapie i oglądanie ulubionego meczu. Jeśli chcemy przy okazji go obstawiać na żywo, z aplikacją nie będziemy musieli wstawać do komputera – wszystko zrobimy szybko i wygodnie (choć zależy to oczywiście od konkretnej aplikacji).

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Aplikacja mobilna bukmachera STS

 • Systemy operacyjne: Android, iOS;
 • Nasza ocena: 5/5.

Bukmacher STS, uważany obecnie za lidera na polskim rynku bukmacherskim, oddaje nam do dyspozycji kilka opcji przeglądania jego oferty z poziomu urządzenia mobilnego. Daje dostęp do specjalnie do tego przystosowanej strony (dla osób nielubiących aplikacji), ale i wypełnionej po brzegi aplikacji, która działa z bogatą paletą telefonów.

Aplikacja bukmacherska STS została utrzymana w stylistyce podobnej do tej znanej z serwisu głównego bukmachera ze strony www.sts.pl. Daje dostęp do powiadomień push, pozwala na logowanie za pomocą odcisku palca czy skanu twarzy. Umożliwia szybkie zapoznawanie się ze statystykami, ale też możliwość oglądania transmisji. Za darmo.

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna

 • Systemy operacyjne: Android, iOS;
 • Nasza ocena: 4/5.

Aplikacja firmy Fortuna działa szybko i sprawnie, pozwalając na wszystko, na co pozwala główny serwis tego bukmachera. Ten zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo liczy się czas – zwłaszcza w spotkaniach na żywo. Z uwagi na to system obstawiania został tutaj maksymalnie uproszczony i sprowadza się do zaledwie kilku stuknięć w ekran. Na swoje konto możemy się zalogować odciskiem palca, a aplikacja umożliwia oglądanie spotkań na żywo. Bez opóźnienia oraz problemów towarzyszących chociażby niskiej jakości streamom z losowych stron internetowych. Warto wspomnieć też o błyskawicznych powiadomieniach push, informujących nas zarówno o przebiegu spotkań, jak i o tym, jak radzą sobie nasze kupony.

Podobnie, jak STS, Fortuna daje dostęp również do mobilnej wersji swojego serwisu. Jest ona jednak uboższa w funkcje od właściwej aplikacji mobilnej. Aplikację Fortuny pobrać można z oficjalnej witryny bukmachera www.efortuna.pl.

poker bez depozytu w polsce
Bonus bez depozytu w Betgames STS na gry karciane

Aplikacja mobilna bukmachera Betclic

 • Systemy operacyjne: Android, iOS;
 • Nasza ocena: 5/5.

Betclic jest uważany za lidera jeżeli chodzi o aplikację mobilną, ale i o ogólną czytelność jego serwisu internetowego, która przekłada się właśnie na apkę. Całość działa bardzo szybko i sprawnie oraz nie jest przeładowana „bajerami” – spełnia swoje podstawowe funkcje, pozwalając obstawiać spotkania, szybki przegląd kuponów oraz możliwość dokonywania wpłat i wypłat. Bardzo szybki czas jej reakcji pozwala też komfortowo korzystać z opcji Cashoutu (wycofywania się z zakładu przedmeczowego, dostępnego w niektórych meczach).

Aplikacja mobilna bukmachera Betfan

 • Systemy operacyjne: Android;
 • Nasza ocena: 3/5.

Plusem aplikacji mobilnej towarzyszącej serwisowi bukmachera Betfan jest jej czytelność, znacznie większa, niż w przypadku jego głównego serwisu Internetowego. Sama aplikacja daje nam dostęp do wszystkich spotkań w ofercie tego buka, w tym również tych rozgrywanych na żywo, a także dedykowane promocje bukmacherskie dla graczy z mobilną aplikacją. Pozwala też na zarządzanie swoim kontem i saldem gotówkowym, ale też korzystanie z bonusów – dokładnie takich samych, jak w przypadku pełnoprawnego serwisu internetowego tego bukmachera. Całość powstała jednak wyłącznie z myślą o telefonach z systemem Android.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online