Obstawianie MMA u Polskich bukmacherów online

Mieszane sztuki walki, a zatem – w skrócie – MMA od jakiegoś czasu cieszą się ogromnym zainteresowaniem w naszym kraju. Podczas gdy na świecie już od dawna króluje UFC, które jest najbardziej rozpoznawalną ich galą, w Polsce cała dyscyplina nabrała popularności głównie za sprawą gali KSW. Niezależnie od przyczyn tego „boom na MMA”, coraz więcej ludzi decyduje się również na obstawianie kolejnych walk u legalnych bukmacherów. Jeśli i my zamierzamy to robić, warto, abyśmy wiedzieli, na co zwrócić przy tym uwagę i którego operatora do tego wybrać. W tym postaramy się pomóc w naszym poradniku.

mma polscy bukmacherzy
Jak i gdzie obstawiać zakłady na MMA?

Opcje bukmacherskie na zakłady MMA

MMA można obstawiać na kilku podstawowych rynkach bukmacherskich. Najbardziej typowym jest ten zakładający wskazywanie zwycięzcy pojedynku, a zatem model „1, 2”. Jako że w MMA remis pojawia się niesłychanie rzadko (a jeśli już do niego dochodzi, zarządzana jest dogrywka wyłaniająca ostatecznego zwycięzcę), model 1X2 jest znacznie mniej popularny, ale u większości bukmacherów również dostępny (kursy na remis potrafią być naprawdę kuszące). Do innych opcji na zakłady, jakimi zwykle dysponujemy należy:

  • typowanie sposobu wygranej – w tym modelu wskazujemy, czy wygrana nastąpi przez porównanie punktacji, czy też za pośrednictwem knockoutu czy poddania się;
  • obstawianie ilości rund – wskazanie liczby rund, w obrębie których zakończy się całe spotkanie – najczęściej w modelu poniżej / powyżej określonej ilości;
  • typowanie końca walki – wskazywanie na dokładną rundę, w której zakończy się pojedynek. Potrafi to być mocno „karkołomne” – zwłaszcza, że MMA odznacza się ogromną nieprzewidywalnością. 

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

5 zasad obstawiania MMA

MMA, podobnie, jak większość sportów indywidualnych, cechuje się swoją własną specyfiką. Nawet jeśli wydawałoby się jednak, że typowanie go znacznie różni się od obstawiania innych sportów, jest inaczej i można dopatrzeć się w tym mnóstwa podobieństw. Poniżej przedstawiamy podstawowe zasady, które są w stanie zagwarantować nam sukcesy w tymże obstawianiu – jeśli oczywiście będziemy ich skrupulatnie przestrzegać.

  1. Analiza zawodników – jeszcze przed walką musimy zapoznać się z aktualną formą zawodników, ale też ich warunkami fizycznymi, a przede wszystkim stylem walki, którym się cechują. Jako że ten może być różny, warto zestawiać te informacje.
  2. Wybór dobrego bukmachera – dobry bukmacher to podstawa sukcesów. Musi nie tylko kompleksowo pokrywać MMA, ale proponować konkurencyjne względem reszty stawki.
  3. Niepoddawanie się emocjom – typować nie możemy „sercem kibica” – bazujmy na sztywnych danych, statystykach i analizach, a nie na tym, kogo widzielibyśmy w roli zwycięzcy.
  4. Śledzenie ceremonii „okołogalowych” – ważenie, ale też prezentacja zawodników, którzy wezmą udział w pojedynku, jak również krótkie wymiany zdań między nimi – te wszystkie rzeczy mają niebagatelne znaczenie w przebiegu każdego ze spotkań.
  5. Sprawdzenie miejsca walki – ogromne znaczenie ma to, czy walka rozgrywa się w ringu z elastycznymi linami, czy też w mocno deprymującej klatce, która nie każdemu zawodnikowi może odpowiadać.
poker bez depozytu w polsce
Bonus bez depozytu w Betgames STS na gry karciane

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na MMA

W chwili obecnej każdy legalny bukmacher w naszym kraju posiada w swojej ofercie MMA. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy sięgnąć po usługi któregokolwiek  Warto zwrócić uwagę na tych, którzy oferują najmocniej konkurencyjne i po prostu najatrakcyjniejsze warunki dla nas. Poniżej przedstawiamy czołówkę, z naciskiem właśnie na ich ofertę na MMA.

MMA w ofercie STS

STS (Star-Typ Sport) to bukmacher z ogromnym stażem, aktualnie pełniący rolę lidera na polskiej scenie tematycznej. Jego oferta na MMA jest nie tylko kompletna, ale i bardzo atrakcyjna – każde spotkanie możliwe jest do obstawiania przedmeczowo, a większość również na żywo, z dużą ilością opcji i bardzo ciekawymi kursami.

Polski bukmacher STS oferuje graczom na zakłady MMA, KSW wiele promocji i darmowych bonusów, obecnie także zakład bez ryzyka 250 PLN, który można odebrać na stronie www.sts.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE„.

ksw sts bonus
Polski bukmacher STS – oferta zakładów na MMA, KSW

MMA w ofercie Fortuny

Fortuna to kolejny operator z przeszło dwudziestoletnim stażem na naszym rynku oraz bardzo solidną ofertę na sporty walki, w tym właśnie i MMA. Proponuje typerom nie tylko bardzo atrakcyjne kursy, ale też możliwość sięgnięcia po atrakcyjne bonusy (szczególnie ten powitalny, składający się z trzech poziomów). Plusem jest również jego program lojalnościowy, nagradzający typerów za każdy złożony zakład. 

MMA w ofercie forBET

forBET nie jest bardzo doświadczonym, przynajmniej pod kątem stażu, bukmacherem. Mimo wszystko jednak wyróżnia się i ambitnie podchodzi do konkurowania z rywalami. Jego oferta jest bardzo atrakcyjna, a typerów zachęca najmocniejszym – jak sam mówi – bonusem powitalnym na rynku.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online