Oferta bukmachera STS na piłkę nożną

Bukmacherzy w całej Polsce największą uwagę przykuwają do piłki nożnej – nie ma się zresztą czemu dziwić, gdyż jest to dyscyplina, która napędza ich serwisy internetowe, a w naszym kraju cieszy się zdecydowanie największą popularnością. Również Star-Typ Sport (znany szerzej jako STS) przykłada bardzo dużą wagę do tego sportu. Jaka jest jego oferta właśnie na piłkę nożną? W jaki sposób stara się on zachęcić typujących do skorzystania z niej? O tych, ale i o podobnych rzeczach ściśle z tym związanych zamierzamy powiedzieć w naszym artykule.

oferta piłki nożnej w sts
Oferta zakładów sportowych na piłkę nożną w STS

Oferta STS na piłkę nożną

Podobnie, jak niemal wszyscy bukmacherzy w naszym kraju, STS czyni z piłki nożnej element podstawowy swojej oferty i to właśnie na niej bazuje. Jak przystało na najpopularniejszego bukmachera w Polsce, jego oferta właśnie na tę dyscyplinę jest szeroka i niemal kompletna. W jej obrębie możemy zająć się typowaniem:

  • zdecydowanej większości rozgrywek na polskim podwórku ligowym, w tym w szczególności Ekstraklasy, ale i lig niższych szczebli;
  • wszystkich rozgrywek rangi reprezentacyjnych, zarówno tych rozgrywanych w ramach spotkań towarzyskich, jak i takich odbywających się w ramach turniejów europejskich;
  • wielu różnych lig zagranicznych, w tym między innymi tych najpopularniejszych – włoskiej Serie A, hiszpańskiej LA Liga, niemieckiej Bundesligi czy francuskiej Ligue 1, ale i wielu mniej znanych;
  • rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy – dwóch najbardziej znanych, lubianych i najchętniej oglądanych turniejów Starego Kontynentu.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Każde wydarzenie, które znajduje się w ofercie bukmachera STS można obstawiać spotkania w modelu przedmeczowym, a zatem jeszcze zanim tak właściwie się rozpocznie. Wybrane z kolei, zwłaszcza te najpopularniejsze, typować można również w formacie na żywo, obstawiając w czasie ich trwania.

Darmowe transmisje piłki nożnej w STS

Jako jeden z nielicznych bukmacher STS ubarwia spotkania oferowane przez siebie w formule „na żywo” możliwością darmowego oglądania ich transmisji. Każdego miesiąca emituje przeszło 5000 wydarzeń sportowych (choć jest to zależne od pory roku i nasycenia tymiż rozgrywkami). W STS TV oglądać można wiele spotkań w ramach dyscypliny piłki nożnej i choć nie jest w nim dostępna Ekstraklasa, oglądanie lig zagranicznych jest jak najbardziej możliwe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak już wspomnieliśmy, transmisje piłki nożnej w STS są w pełni darmowe. Aby jednak móc odblokować sobie do nich dostęp, musimy postawić na dowolną rzecz. Nie ma znaczenia, na jaką, za ile i na jakim kuponie – zawsze umożliwimy sobie tym samym oglądanie wszystkich spotkań emitowanych w ramach STS TV.

Sponsoring firmy STS w zakresie piłki nożnej

Firma STS działa prężnie również na polu sponsorskim na arenie piłki nożnej – można też śmiało powiedzieć, że to właśnie jej sponsoring najbardziej przyczynił się do jej popularności. Głównym jej kontraktem jest ten nawiązany z PZPN, a pozwalający jej sponsorować Reprezentację Polski Mężczyzn w Piłce Nożnej. Robi to od 2018 roku Oprócz tego od 2017 roku jest sponsorem głównym Jagielloni Białystok, ale też od 2013-2017, a następnie od 2020 roku – sponsorem strategicznym drużyny Lecha Poznań.

Polski bukmacher STS współpracuje również z wieloma mniejszymi klubami sportowymi, stale angażując się w rozwój polskiego sportu. Jak widać, zwraca mu się to z nawiązką.

Bonusy na piłkę nożną u bukmachera STS

Rejestrując się u bukmachera STS z myślą o obstawianiu piłki nożnej musimy wziąć pod uwagę fakt, że właśnie przy zakładaniu konta zyskujemy u niego dostęp do kilku bardzo solidnych bonusów na start, a każdy z nich jest w stanie zwiększyć nasz budżet początkowy na zakłady na piłkę nożną.

zakład bez ryzyka betfan
W Betfan z kodem „BETONLINE” zakład bez ryzyka 600 PLN

Głównym bonusem proponowanym przez STS jest bonus powitalny – aby z niego skorzystać, musimy jedynie zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu rejestracyjnym (jeżeli tylko jej nie odznaczymy, będzie zaznaczona w sposób automatyczny). Bonus powitalny promuje nasz pierwszy depozyt u bukmachera, podwajając go – jego równowartość pojawi się na naszym saldzie bonusowym. Wykorzystać ją możemy na zakłady bukmacherskie, przy czym aby przenieść ją na konto bonusowe będziemy musieli dokonać obrotu – trzykrotnego, na kursie 1.91.

Aby wykorzystać bonus maksymalnie, powinniśmy wpłacić 1200 złotych – dokładnie tyle możemy pozyskać w darmowych środkach na grę. Przy takiej wpłacie, będziemy musieli wydać 3600 złotych na zakłady, by móc tę kwotę przenieść na nasze saldo główne.

Bardzo dobrą opcją na maksymalizację swojego budżetu początkowego na zakłady bukmacherskie jest skorzystanie z kodu promocyjnego, również dostępnego wyłącznie w momencie rejestracji nowego konta. Choć STS oferuje swój własny kod, najlepiej jest posłużyć się tym: BETONLINE. Kod oczywiście wpisujemy podczas rejestracji na www.sts.pl. Zamiast 25 złotych ten specjalny kod promocyjny daje aż 29, wciąż zachowując brak wymagań obrotowych, narzucanych chociażby przez bonus powitalny. Trzeba jednak pamiętać, że kod promocyjny STS wpisać można jedynie raz i tylko przy okazji zakładania konta u bukmachera.

Poza dwoma wspomnianymi przez nas filarami bonusowymi, STS pozwala też sięgnąć po wiele tymczasowych akcji promocyjnych. Te są zwykle związane ze startem nowego sezonu w wybranej lidze, inauguracją wybranego turnieju czy innego istotnego wydarzenia sportowego (bądź też jego finałem).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online