Podstawy obstawiania w piłce nożnej – wskazówki dla początkujących

Twoje obecne apanaże pozwalają Ci zainwestować w zakłady bukmacherskie? Lubisz oglądać przede wszystkim spotkania futbolowe? Chcesz je również od teraz obstawiać? Jakie kwestie są tutaj kluczowe? Zweryfikuj kilka istotnych zagadnień, którymi trzeba kierować się w czasie typowania meczów futbolowych!

Na początek sprawdź kilka ostatnich wyników gospodarzy i gości

Najlepiej będzie to wszystko wyjaśnić na konkretnym przykładzie. Warto zaznaczyć, że już w niedzielę Miedź Legnica zagra na swoim terytorium z Rakowem Częstochowa. Zdecydowanymi faworytami tego meczu są podopieczni Marka Papszuna. Dlaczego? Chociażby ze względu na ostatnie wyniki. Jeśli zatem niedawno założyłeś konto bukmacherskie, wpisałeś fuksiarz kod promocyjny i chcesz skorzystać z możliwości typowania, to musisz zweryfikować rezultaty z kilku ostatnich kolejek. Gracze popularnej Miedzianki w pięciu poprzednich spotkaniach w PKO BP Ekstraklasie nie wygrali ani razu. Udało im się zanotować dwa remisy, a trzy spotkania przegrali. W tym momencie Miedź Legnica jest zdecydowanie na ostatniej lokacie w tabeli. Raków Częstochowa spogląda na wszystkich z góry. Liderzy PKO BP Ekstraklasy w pięciu poprzednich spotkaniach zainkasowali dziesięć oczek. W sumie podopieczni Marka Papszuna zanotowali trzy wiktorie, jeden remis i tylko jedną porażkę. Nie może zatem dziwić, że to właśnie goście są tutaj zdecydowanymi faworytami. Aktualnie kurs na ich triumf wynosi 1,45 w Fuksiarzu.

Zweryfikuj postawę w spotkaniach domowych i wyjazdowych, a na koniec odbierz bonus pod fuksiarz

To kolejne ważne zagadnienie. Musisz zatem sprawdzić, jak gospodarze grali ostatnio u siebie, a goście w potyczkach delegacyjnych. Zawodnicy Miedzi Legnica w pięciu poprzednich spotkaniach na swoim terenie zazwyczaj zawodzili. Zanotowali tylko jeden triumf. Poza tym trzy remisy i jedną porażkę. Takie wyniki pokazują jednak, że podopieczni Marka Papszuna wcale nie muszą mieć bardzo łatwego zadania. Na tej podstawie możesz zatem wyeliminować granie na gości z handicapem -1 itd. A to ważna informacja, jeśli np. chcesz użyć swój fuksiarz bonus w praktyce. Oczywiście, przyjezdni powinni i tak pokonać rywali z Legnicy. Co ciekawe, podopieczni Marka Papszuna w pięciu poprzednich meczach wyjazdowych zanotowali dwa triumfy, dwa podziały oczek i tylko jeden raz przegrali. Wydaje się zatem, że zawodnicy lidera PKO BP Ekstraklasy pokonają swoich rywali, ale najprawdopodobniej jednym golem.

Nie zapominaj o sprawdzeniu listy graczy nieobecnych

Dlatego rekomenduje się, aby obstawiać spotkania w dniu ich rozegrania. Na ten moment (czwartek, 20 kwietnia 2023 roku) faworytami do wiktorii są oczywiście gracze z Małopolski. Warto jednak poczekać z tym typem do niedzieli. Aby poznać przewidywane składy obu ekip. Załóżmy, że w szeregach Miedzi Legnica nie zagra kontuzjowany bramkarz. Wtedy gościom będzie prościej o zanotowanie wiktorii. Być może nawet z handicapem. Należy zatem sprawdzać listy z nieobecnymi zawodnikami. Potem trzeba zastanowić się, jak poszczególne absencje wpłyną na wynik danej potyczki.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online