Przewodnik po programie lojalnościowym bukmachera LV Bet

LV Bet to wywodzący się z Katowic bukmacher, który jest stosunkowo „nowym zawodnikiem” na polskim rynku tematycznym. Działa od 2016 roku i to do niego należy przede wszystkim walka o nowego klienta – walka, które może się z pozoru wydawać skazana na niepowodzenie, w obliczu istniejących od prawie lub przeszło dwudziestu lat operatorów. LV Bet podejmuje ją jednak godnie, podstawę swojej oferty opierając nie tylko na bonusie powitalnym (jak większość bukmacherów w Polsce), ale także na solidnej ofercie ukierunkowanej na stałych odbiorców. Jej trzonem jest solidny program partnerski. Co powinniśmy wiedzieć na jego temat?

lvbet bonus na start
Program lojalnościowy w LVbet online

Program lojalnościowy w LV Bet – jak się zapisać i jak działa?

Program lojalnościowy dostępny w obrębie serwisu bukmacherskiego LV Bet (w chwili obecnej nie jest dostępny dla osób odwiedzających jego punkty stacjonarne) stanowi integralną część oferty tego bukmachera, w związku z czym nie musimy się rejestrować, by brać w nim udział. Już od samego początku korzystamy więc w jego zalet.

Sam program jest prosty w swoich założeniach: za każde wydane przez nas 25 złotych na dowolny zakład (w tym ten zrealizowany w formule klasycznej i „na żywo”, a także w obrębie sportów wirtualnych i e-sportów) gwarantuje nam dokładnie 1 punkt LV. Po uzbieraniu 100 punktów LV jesteśmy w stanie wymienić je na dokładnie 5 złotych, przy czym środki te trafiają na konto głównie i nie podlegają obrotowi – oznacza to, że sami decydujemy, co z nimi zrobić i w jaki sposób je spożytkować.

Firma LV Bet wciąż ulepsza swój system, a w jej założeniach ma on stanowić podstawę do dalszej oferty lojalnościowej dla stałych klientów bukmachera. Już teraz często pojawiają się promocje (zazwyczaj ekskluzywne dla najbardziej regularnie grających typerów), w których do wygrania mamy określoną ilość właśnie punktów LV. Warto zwrócić uwagę, że same punkty nigdy nie wygasają – zbieramy je od razu po rejestracji i możemy spożytkować wtedy, kiedy tylko mamy na to ochotę. Musimy przy tym pamiętać, że wszelkie kupony, za które zostaną nam zwrócone pieniądze lub które samodzielnie anulujemy nie przyznają nam punktów (jeżeli tak się stanie, te zostaną nam odjęte z naszego salda w późniejszym terminie).

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Nagrody za punkty w programie lojalnościowym LV Bet

Program lojalnościowy w LV Bet, jak już wcześniej wspomnieliśmy, działa w bardzo prosty sposób – za zbieranie punktów jesteśmy w stanie pozyskiwać środki na grę. W chwili obecnej jest to jedyna rzecz, którą możemy robić, choć cały system wciąż jest rozwijany i rozbudowany, a firma na pewno nie zamierza poprzestać wyłącznie na tym.

W pigułce – co musimy wiedzieć o programie BetClub w LV Bet?

Interesując się programem lojalnościowym musimy wiedzieć o nim kilka rzeczy. Przede wszystkim to, że:

  • jest on w pełni darmowy – zarówno za uczestnictwo w nim, jak i korzystanie z ofert z nim związanych jest darmowe, choć w pełni powiązane z dokonywanymi przez nas wpłatami;
  • gromadzimy w nim punkty – za każde wydane 25 złotych w obrębie serwisu (na wszystkie elementy jego oferty – nie tylko klasyczne zakłady bukmacherskie, ale i chociażby zakłady na żywo, sporty wirtualne i e-sport) dostajemy dokładnie 1 punkt;
  • punkty możemy wymienić na środki pieniężne – w chwili obecnej 100 punktów LV odpowiada 5 złotym, które trafiają na nasze główne konto (a nie to bonusowe); oznacza to, że środków tych nie musimy w żaden sposób obracać, jak to często bywa z jakimikolwiek środkami bonusowymi;
  • punkty, które zbieramy nigdy nie wygasają – nie mamy żadnego terminu, w którym musimy wykorzystać zdobyte przez nas punkty – nic więc nie stoi na przeszkodzie, by kolekcjonować je latami i dopiero po uzbieraniu satysfakcjonującej nas ich ilości wymienić je na gotówkę.

Podsumowanie

Program lojalnościowy w LV Bet zachęca stałych użytkowników do pozostania u tego bukmachera i regularnego korzystania z jego usług. Choć sam w s obie nie daje może nadzwyczajnej ilości środków, jest bardzo ciekawą podstawą kolejnych promocji u wspomnianego bukmachera, które w jego ofercie pojawiają się nadzwyczaj często.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online