Rozrywka u bukmachera Betfan – co kryje się pod tą zakładką?

Aktualnie jest to jeden z najlepszych podmiotów hazardowych działających na terenie naszego kraju. Warto wiedzieć, że ta firma bukmacherska gwarantuje profesjonalne, legalne i jednocześnie uniwersalne usługi. Każdy zarejestrowany użytkownik może obstawiać m.in. liczne wydarzenia sportowe. Co ciekawe, do gry nie brakuje też eventów rozrywkowych. Co konkretnie można jednak typować z tego działu?

Rozmaite zakłady na 2022 rok

Oferta tego bukmachera internetowego jest bardzo uniwersalna. Codziennie masz do wyboru nie tylko rozmaite zakłady sportowe, ale tak samo… rozrywkowe. Nie brakuje m.in. wariantów dotyczących tego, co wydarzy się (lub nie) w 2022 roku. Tutaj sprawa jest prosta. Gracz musi wytypować, czy dana sytuacja będzie miała miejsce. Ma do wyboru tylko dwie opcje (tak lub nie). Jakie zakłady są w tym momencie do dyspozycji Klientów firmy bukmacherskiej Betfan? Możesz np. postarać się przewidzieć, czy Young Leosia zagra jakikolwiek koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie. Według oddsmakerów szanse są na to znikome. Wszak kurs na TAK wynosi w tym momencie (stan na 5 maja 2022 roku) aż 20.00. Do wyboru jest także zakład dotyczący Kuby Wojewódzkiego. Uważasz, że ten znany telewizyjny showman weźmie ślub w 2022 roku? Tutaj już szanse są o wiele większe. Kurs na TAK został bowiem oszacowany na 5.00. Co jeszcze można obstawić w tej kategorii? Twierdzisz, że Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek ponownie będą razem? Kurs na TAK wynosi aż 11.00. Jak widzisz, zakłady z tej kategorii dotyczą znanych osób.

Możesz typować wydarzenia polityczne

Podobno na sporcie i polityce zna się każdy. Uważasz, że istotnie dobrze orientujesz się w przypadku obu tych zagadnień? Możesz zatem spróbować swoich sił właśnie w tym podmiocie hazardowym. W kategorii „Rozrywka” znajdują się bowiem rozmaite opcje do obstawiania. Także te dotyczące polityki. Co konkretnie jest teraz do wyboru? Możesz np. obstawić, czy Donald Tusk będzie Premierem w 2022 roku. Szanse na to (przynajmniej według oddsmakerów) są niewielkie. Kurs na TAK stoi po 12.00. Nie brakuje też zakładów dotyczących koalicji rządowej. Jeśli uważasz, że np. Konfederacja będzie szła ramię w ramię z Prawem i Sprawiedliwością, to możesz ten zakład obstawić (po kursie 6.00). Są również opcje nieco oddalone od polityki. Do wyboru są bowiem zakłady np. na prowadzących Wiadomości. Co dokładnie jest tutaj do gry? Możesz m.in. postawić, czy Danuta Holecka przestanie prowadzić Wiadomości na TVP1 w 2022 roku. Kurs na TAK to obecnie 4.00. Opcji generalnie nie brakuje, dlatego naprawdę warto zapoznać się z tym, co jest obecnie oferowane przez tego bukmachera online.

Do gry są nawet… zakłady na pogodę

Kto powiedział, że w firmie bukmacherskiej można obstawiać tylko i wyłącznie sport? Kolejnym przykładem obalającym tę tezę jest fakt, że do wyboru masz zakłady dotyczące warunków atmosferycznych. Możesz np. obstawić za swoje pieniądze, jaka będzie temperatura dobowa w czerwcu na terenie naszego kraju. Do Twojej dyspozycji są generalnie rozmaite zakłady. W tym podmiocie hazardowym rejestrują się zatem nie tylko osoby, które znają się na sporcie. Każdy coś dla siebie znajdzie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online