Strach przed porażką w zakładach bukmacherskich – jak sobie z tym radzić?

Są osoby, które panicznie boją się porażki w zakładach bukmacherskich. Biorąc także pod uwagę nie tylko życie prywatne, lecz też zawodowe. Przez to nie podejmują różnych działań, które wydają im się nierozsądne. Nie chcą bowiem doświadczyć takiego uczucia… Ma to zaś spore znaczenie. Także uwzględniając zakłady bukmacherskie. Jak strach może sparaliżować nasze poczynania w tym temacie? Co robić, aby radzić sobie z tym problemem?

przegrywanie w zakładach bukmacherskich
Jak poradzić sobie ze strachem przed porażką?

Dlaczego strach ma negatywne reperkusje?

Jeśli chodzi o stres, to ten rodzaj uczucia – oczywiście w odpowiedniej ilości – może działać na nas nawet motywująco. W pewnym sensie jesteśmy bowiem bardziej zdeterminowani, aby odpowiednio przyłożyć się do naszych czynności. Strach jest zaś nierzadko paraliżujący. Ma on bardzo duże, negatywne znaczenie w obrębie zakładów bukmacherskich. Dlaczego? Załóżmy, że jakiś gracz bardzo dokładnie przeanalizował konkretne spotkanie. Klarownie wychodzi mu, że gospodarze powinni spokojnie poradzić sobie z gośćmi, ponieważ rywale słabo grają na wyjazdach. Dodatkowo w szeregach przyjezdnych zabraknie najlepszego strzelca oraz stopera.

Innymi słowy, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będzie to łatwa robota dla gospodarzy. Taka osoba boi się jednak zagrać za zbyt duże pieniądze. Obawia się, że straci gotówkę. Strach paraliżuje ją zatem przed podjęciem większego ryzyka, chociaż analiza została wykonana bardzo dokładnie oraz skrupulatnie. To oczywiście ma wpływ na grę. Sprawia, że nie jesteśmy w stanie wygrywać tyle pieniędzy, ile moglibyśmy gdyby to uczucie aż tak bardzo nami nie zawładnęło.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Jak sobie z tym radzić?

To bardzo dobre pytanie. Czy w ogóle są sposoby, aby osoby bardziej wrażliwe mogły efektywnie poradzić sobie ze strachem? Z czegoś to wszystko wynika. Są osoby, które np. zarabiają relatywnie mało pieniędzy. Dla nich każda strata – biorąc pod uwagę zakłady bukmacherskie – jest zatem bardzo odczuwalna. W takiej sytuacji trudno jest tak naprawdę coś zrobić. Oczywiście, najlepiej byłoby zarabiać więcej i aż tak bardzo się tym nie przejmować. Wtedy uczucie strachu nie byłoby w końcu aż tak obecne, prawda? Jest też inny przypadek. Są osoby, które teoretycznie mogą pozwolić sobie na stratę konkretnej ilości pieniędzy. Mimo wszystko jednak i tak odczuwają strach przed porażką.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Masz to samo? Uważasz, że to uczucie jest kompletnie niewspółmierne do sytuacji? Zwłaszcza, że Twoje stawki są stosunkowo niewielkie? Naprawdę warto w takiej sytuacji skonsultować się z dobrym lekarzem. Nie trzeba się wstydzić wizyty u psychologa. To w końcu lekarz jak każdy inny. Taka osoba potrafi natomiast nieco zmienić nasz punkt widzenia. Może to być opłacalne także biorąc pod uwagę zakłady bukmacherskie, ponieważ będziesz mógł potem grać bez obaw i wygrywać większe pieniądze. Oczywiście, jeśli analiza zostanie wykonana bardzo dokładnie i nie zapomnisz o żadnej istotnej informacji.

Czy bukmacherka jest dla wszystkich?

Niestety, trzeba jasno stwierdzić, że nie jest dla wszystkich. Są bowiem osoby, które podchodzą do tego wszystkiego zbyt emocjonalnie. Szczególnie, kiedy grają za duże pieniądze. Uważasz, że to wszystko ma po prostu negatywny wpływ na Twoje życie? Z jednej strony wygrywasz gotówkę, aczkolwiek kosztuje Cię to zbyt wiele nerwów? Może zatem lepiej grać za nieco mniejsze pieniądze? Albo sobie nawet całkowicie odpuścić? Pamiętaj bowiem, że Twoje zdrowie jest tutaj najważniejsze.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online