Światowe stolice hazardu

Wiele osób tak naprawdę zna tylko jedno miejsce, które słynie z tego. Naturalnie nie oznacza to, że Las Vegas jest jedyną stolicą gier losowych. Dlatego dziś też przedstawimy ci miejsca, które warto odwiedzić, jeśli lubisz grać na automatach, w karty, czy się zakładać!

 Las Vegas

Naturalnie nie da się nie wspomnieć tutaj o najsławniejszej, zachodniej stolicy gier losowych. Znajdziemy tam wiele miejsc, które chętnie pozwolą nam zagrać w karty, automaty bądź inne gry losowe. Niestety, z powodu pandemii Las Vegas bardzo mocno cierpi. Wielu ekspertów twierdziło, że nigdy nie przywrócimy standardów podróży przed 2019 rokiem. Jest bardzo prawdopodobne, że do około 2025 roku sytuacja będzie już pod kontrolą, więc dla mas, które podróżowały tam przed ogłoszeniem pandemii, normalne podróżowanie po Las Vegas dopiero stanie się rzeczywistością za kilka lat. 

Singapur

Jednym z najbardziej znanych miejsc oferujących gry karciane na świecie jest zbudowane właśnie w Singapurze, a mianowicie Marina Bay Sands. Może nie jest tak potężny, jak inne miejsca oferujące gry losowe, ale posiada aż 15 000 metrów kwadratowych powierzchni, 2561 pokoi hotelowych oraz Sands Sky Park, który jest kompleksem gorących źródeł na 55 piętrze. A to nie koniec atrakcji, bo są tu też restauracje, kluby nocne, platformy widokowe czy muzea.

Można uznać Singapur za Las Vegas azjatyckiego świata –  samo położenie Singapuru jest bardzo ciekawe, bo jako miasto-państwo leży w orbicie krajów, które nie są zbyt przechylnie nastawione graniu w karty, ruletkę czy inne gry losowe. Jedno jest pewne, jeśli jesteś w Azji i masz ochotę na grę, bądź zastanawiasz się, gdzie dają najlepsze bonusy bukmacherskie – to Singapur jest miejscem dla ciebie.

Monte Carlo

Z Monte Carlo narodziło się jedno z najsłynniejszych i najbardziej znanych miejsc do grania w karty na świecie: Casino de Monte-Carlo. Jego historia sięga 1863 roku. Historia miejsc do gry w Monte Carlo jest burzliwa i bardzo ciekawa. Warto jest wspomnieć o tym, że Monako jest jednym z najmniejszych państw Europy – a na jego powierzchni zaludnienie jest za to jedno z najwyższych. Co dodatkowo ciekawe, za samo wejście do środka jednego z przybytków oferujących gry losowe trzeba zapłacić nawet 15 euro – co stanowi jedną z najwyższych opłat takich miejsc, jeśli chodzi UE!

Atlantic City

Wracamy z powrotem do USA – co ciekawe, kiedyś to właśnie Atlantic City było najbardziej znanym miastem grzechu na świecie. Jednakże od pewnego czasu podupada a samo miasto traci na wartości, ponieważ coraz więcej stanów może stawiać własne przybytki oferujące gry karciane czy losowe, przez co Atlantic City straciło sporo na wartości. Nie oznacza to jednak, że nie warto tam się wybrać, ponieważ nadal jest tam legendarna już promenada, dodatkowo jeszcze kilka miejsc do gier tam nadal funkcjonuje, mimo iż lata świetności mają niestety już dawno za sobą.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online