Zakłady sportowe – podstawowe wskazówki dotyczące zarządzania kapitałem

Niedługo masz w planach założenie konta w zakładach bukmacherskich? Wybrałeś już odpowiedniego dla siebie bukmachera internetowego? W takim razie przed Tobą jeszcze kilka innych, ważnych decyzji. Dotyczących np. zrealizowania pierwszego depozytu, czy postawienia premierowego kuponu itp. Jakie kroki tutaj podejmować? Dlaczego warto postępować bardzo uważnie?

kapitał w zakładach bukmacherskich
Zakłady sportowe – podstawowe wskazówki dotyczące zarządzania kapitałem

Jak dużo pieniędzy wpłacić na start do bukmachera?

To pierwsza z ważnych decyzji. Ile pieniędzy wpłacić do firmy bukmacherskiej, która została przez Ciebie wybrana? Zasada jest prosta. Nie możesz oczekiwać, że inwestowanie w zakłady bukmacherskie na pewno zmienią Twoje życie. Czasami co prawda ludzie wygrywają istotnie sporo gotówki. Na tyle, że mogą wiele rzeczy zmienić. Musisz jednak inaczej do tego wszystkiego podchodzić. Na pewno ze znacznie większą pokorą. Lepiej nastawić się na czarny scenariusz, a nie widzieć wszystko przez tak zwane różowe okulary. Znamy przypadki osób, które uznały, że nie ma nic prostszego, niż wygrywanie na zakładach bukmacherskich. Wpłaciły zatem sporo pieniędzy…

Jak się dobrze domyślasz, nie skończyło się to dobrze. Jak ktoś nie ma doświadczenia, to niestety, ale zazwyczaj szybko przegrywa pieniądze. A potem zostaje problem. Szczególnie jak przegrane pieniądze są nam teraz potrzebne. Nie możesz zatem pod żadnym pozorem wpłacać pieniędzy, które są przeznaczone np. na czynsz za mieszkanie itd. Nie powinno się też wydawać oszczędności na czarną godzinę. Bierz pod uwagę to, że możesz przegrać. I co wtedy? Czasami jest to pierwszy krok do bardzo poważnych kłopotów – m.in. coraz większego zadłużenia. Nie możesz o tym zapominać. Wpłacaj zatem tylko tyle, ile możesz – w razie czego – stracić. Nie zrozum nas źle.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Na zakładach bukmacherskich naprawdę można zarabiać – najlepiej widać to po graczach, którzy obstawiają sporty wirtualne czy gry karciane. Przede wszystkim musisz jednak zadbać o własne interesy. Nie możesz zatem grać za pieniądze, które potem będą Ci pilnie potrzebne. Musisz wpłacać tylko tyle gotówki, żeby potem ewentualna strata nie miała generalnie żadnego negatywnego wpływu. Np. na jakość codziennego życia. Tak to wszystko sobie oszacuj, by potem nie trzeba było brać np. chwilówki, żeby zapłacić za mieszkanie i rachunki.

Pierwszy kupon – za ile obstawić?

Po dokonaniu pierwszego depozytu przychodzi czas na zastanowienie się nad tym zagadnieniem. Za ile obstawić premierowy kupon? I tutaj po raz kolejny rekomendujemy ostrożność, gdyż bukmacherzy online tylko czekają na naszą kasę. Nie ma sensu porywać się z tak zwaną motyką na słońce. Lepiej grać za mniejsze stawki. Nieprzypadkowo eksperci zalecają nowicjuszom, by ci typowali mniej więcej za 2% stanu konta. To fakt, że stawki nie będą zbyt wielkie. Wszak jak ktoś wpłaci 200 PLN, to według tej zasady powinien zagrać za 4 PLN. Chodzi tutaj jednak o to, by przede wszystkim zabezpieczyć swoje środki. To trochę tak, jak z drużynami futbolowymi. Aby wygrywać wielkie turnieje, defensywa musi pracować na medal. Wówczas można liczyć na to, że w decydujących spotkaniach będzie się górą. Musisz myśleć w analogiczny sposób.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najpierw zadbaj o stan konta, by licznik nie został zbyt szybko wyzerowany. Dlatego nie możesz grać np. za 80%, 70%, czy… 100%. A zdarzają się osoby, które np. wpłacają 100 PLN, drugie tyle otrzymują w formie bonusu powitalnego… i od razu grają za wszystko. Czasami uda się wygrać. Nawet jeśli tak się stanie, to pokusa jest silniejsza. Wtedy gracz znowu gra za wszystko. I prędzej czy później przegrywa pieniądze. Nie możesz do tego zaś dopuścić. Lepiej obstawiać za rekomendowane przez zawodowców 2%.

Ile spotkań umieszczać na swoich kuponach?

Na ten temat powstało już wiele artykułów. Niektórzy są zdania, że na zakładach bukmacherskich zarabia się bardzo szybko i prosto. Wszak można zagrać np. na najbardziej utytułowane kluby piłkarskie i bezproblemowo się wzbogacić. Typowanie taśm to jednak… prosta droga do bankructwa. A są to takie kupony, które składają się nawet z kilkudziesięciu typów. Nie trzeba daleko szukać, by dowiedzieć się, jak bardzo nieprzewidywalny jest sport. 28 września 2021 roku doszło do jednej z największych niespodzianek w fazie grupowej Ligi Mistrzów (w historii). W końcu Real Madryt sensacyjnie przegrał z… Sheriffem Tyraspol. Na papierze wydawało się, że dominacja Królewskich nie będzie podlegać żadnej dyskusji. A tymczasem zawodnicy ze stolicy Hiszpanii sensacyjnie przegrali u siebie 1:2. Taśmy to zatem kompletna strata pieniędzy.

W zdecydowanej większości przypadków będziesz na nich stratny. Czasami może uda Ci się szczęśliwie trafić wszystkie mecze, ale w dłuższej perspektywie i tak będziesz na minusie. Co zatem warto grać żeby to bukmacherzy w Polsce mieli z nami problem? W głównej mierze są to single. Możesz także zdecydować się obstawiać dwa wydarzenia na kuponie (duble). Wówczas będziesz miał o wiele większe szanse na systematyczne wygrane. Dzięki temu Twój kapitał powinien być regularnie coraz większy.

Kiedy zlecić wypłatę wygranych od bukmachera?

Warto zaplanować własną grę. Także pod tym kątem. Powinieneś zatem określić, co jest tak naprawdę Twoim celem. Może to być np. zrobienie ze 100 PLN kwoty trzy razy większej itp. Jeśli zaś osiągniesz ten pułap, to warto wypłacić sobie to, co wygrałeś na czysto. To będzie Twój duży sukces. Nie wyznaczaj sobie celów niemożliwych do zrealizowania. Jak tak będziesz robił, to niestety są spore szanse, że finalnie stracisz wszystkie pieniądze.

5 / 5. Ocen: 2

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online